Увійти

Чому "новий" шоу-бізнес України?

Це мало статись… Рано чи пізно, але нам необхідно було радикально змінювати своє відношення до нових реалій існування українського шоу-бізнесу.
 
Враховуючи те, що наші стосунки з Росією, нарешті, остаточно розірвані, ми маємо чудовий шанс побудувати власний, національний шоу-бізнес, спрямований на європейський вектор розвитку.
 
Проект «Show-Biz UA» покликаний стати головним інформаційним ресурсом Нового шоу-бізнесу України, де перевага буде віддаватися українській музиці різних форматів.
 
Як ми це бачимо?
 
Ми зосередимо увагу своєї аудиторії виключно на українських гуртах та виконавцях. Таких, які, на нашу думку, вкладають свої сили в становлення та розвиток виключно українського шоу-бізнесу - якісного, конкурентноспроможного, з врахуваннях кращих світових тенденцій.
 
Ми не будемо розповідати про російськомовні прем’єри, не будемо підтримувати колективи, які роблять виключно російськомовний продукт.
 
Ми будемо підтримувати будь-які патріотичні прояви наших виконавців і, навпаки - абсолютно відмовимося від підтримки виконавців, які у цей складний для країни час проявляють відверто антиукраїнську позицію та зневажають власний народ.
 
Ми будемо усіма можливими засобами підтримувати молоді колективи, які спрямовують свої зусилля на розвиток нового шоу-бізнесу України та підкорення цивілізованої європейської спільноти!
 
Ми не будемо писати про чутки або ж про особисте життя діячів шоу-бізнесу. В епіцентрі нашої уваги – тільки творчість, тільки професійна діяльність!
 
Ми намагатимемося покращувати естетичні смаки українців, пропонуючи їх увазі якісні, сучасні та професійні колективи.
 
Ми сформуємо Новий шоу-бізнес України! І якщо Вам з нами по дорозі – пишіть нам, надсилайте свої роботи на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.