Увійти

ЖАЛЬМЕНІНА – новий сингл від київського електро-фолк гурту Go-A

Київський гурт Go-A представив свій новий етно-електронний експеримент анонсований наприкінці лютого. В перший день весни нарешті було оприлюднено сингл з неоднозначною назвою ЖАЛЬМЕНІНА, в основу якого увійшла жартівлива історія дівчини, яка дуже любить хлопців і ніяк не може визначитись з вибором.
 
За два роки існування музиканти відвідали велику кількість фестивалів, та отримали масу позитивних фідбеків від слухачів з різних куточків України, адже виступи колективу наповнені живим драйвом, танцювальною енергією та постійною взаємодією з публікою. 
 
Після тріумфу на конкурсі The Best Track of Ukrainе стало зрозуміло, що електронна сцена готова прийняти в свої ряди таке сміливе поєднання українського фольклору та сучасного саунду, а слухачі радіо станції KissFM, згодом, підтвердили це шість тижнів поспіль обираючи трек «Веснянка»  кращою композицією в хіт параді 10Dance. 
ЖАЛЬМЕНІНА – третій сингл з дебютного альбому гурту, реліз якого анонсовано на травень 2016 року. Музиканти повністю зосередились на активній студійній роботі, яка спричинила невелику паузу в концертній діяльності. 
 
«Ми навмисно включили до синглу акустичну версію пісні, щоб наші слухачі мали можливість почути, який шлях проходить музична ідея від її появи до оформлення у якості пісні Go-A – адже ЖАЛЬМЕНІНА починалась саме як імпровізований спів Каті під гітару та джембе» - поділився лідер та бітмейкер гурту Тарас Шевченко.
 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі