Увійти

Євробачення-2017: переможцями другого півфіналу нацвідбору стали ILLARIA та ROZHDEN

Вчора, 11-го лютого, відбувся другий півфінал національного відбору "Євробачення-2017". Як і минулої суботи, під час першого півфіналу, ведучим був Сергій Притула, а глядачі спільно із журі, до складу якого увійшов музичний продюсер відбору Костянтин Меладзе, артист і композитор Андрій Данилко та переможниця "Євробачення-2016" Джамала, обирали найкращих, віддаючи свої голоси.
 
Отож, вчора визначились ще два фіналісти. Ними стали:
ILLARIA, яка отримала від глядачів 8, а від суддів - 7 балів.
ROZHDEN, який отримав максимум балів від суддів і 5 балів - від глядачів.
 
 
Система голосування на національному відборі залишилася такою ж, як і в минулому році: журі виставили учасникам бали, глядачі голосували шляхом смс або за допомогою мобільного додатку, після чого бали від суддів і глядачів підсумувалися.
 
ILLARIA і ROZHDEN у другому півфіналі виступали разом із такими артистами, як: LETAY, Міла Нітіч, KUZNETSOV, AGHIAZMA, DETACH та Panivalkova.
 
 
Із ким ILLARIA і ROZHDEN, а також TAYANNA і Сальто Назад, які перемогли у першому півфіналі, змагатимуться за право представляти Україну на "Євробаченні-2017" у фіналі нацвідбору, стане відомо після третього, останнього півфіналу, який пройде 18-го лютого. У ньому виступатимуть: гурт Кузьми Скрябіна Singing pants, O.Torvald, Анастасія Прудіус, Віталій Козловський, KADNAY, MELOVIN, Green Grey та Vivienne Mort. 
Хто представить Україну на "Євробаченні-2017", дізнаємося за результатами фіналу – 25 лютого. Національний відбір на пісенний конкурс UА:Перший другий рік поспіль проводить спільно з телеканалом СТБ.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі