Увійти

Якісна українська музика існує! Докази - 20 листопада в концерт шоу #Селекція

Радіо-шоу нової української музики #Селекція представляє 20 листопада великий концерт за участю популярних інді і рок музикантів: «БеZ Обмежень», Marija Cheba, «Антитіла», Uлія Lорд, «С.К.А.Й.».
 
З 1 червня на хвилях київської радіостанції «Джем ФМ» почало виходити шоу #Селекція, що спільно створюється з інтернет-платформою Cultprostir.ua
 
У цьому проекті беруть учать найпопулярніші вітчизняні музиканти, які своїм авторитетом просувають нову українську музику та артистів. У шоу #Селекція вже взяли участь: Валерій Харчишин (Другі Ріка), Марія Бурмака, Олександр Положинський, Мурік і Дизель (Green Grey), Uлія Лорd, Тарас Тополя (Антитіла), Фоззі (ТНМК), Олексій Большой (Cool Before), Мирослав Кувалдін і Сергій Підкаура (The Вйо), Ірена Карпа (Qarpa), Олег Собчук (С.К.А.Й.) та багато інших. 
 
20 листопада шоу #Селекція представить найкращі пісні та прем’єри виступаючих музикантів і спеціальні номери, підготовлені для цього концерту.
 
До того ж ведучі Олександр Стасов і Гала Кудріна презентують спеціальні проекти за участю найпопулярніших продюсерів, режисерів та артистів. 
 
«БеZ Обмежень». «Дихаю тобою» - саме таку назву отримала вже третя платівка гурту. Матеріал для неї хлопці збирали 2 роки. Найкращі пісні з неї прозвучать на концерті шоу #Селекція
 
Marija Cheba на концерті 20 листопада вперше представить новий склад свого гурту, нове звучання та пісні. Артистка останнім часом перебуває в активному творчому пошуку і результати її експериментів першими побачать глядачі «Селекції». 
 
«Антитіла» навесні випустили новий студійний альбом «Все красиво», дали кілька десятків концертів на його підтримку, і вже починають працювати над новим матеріалом. Зустріч із публікою «Селекції» це гарантований вибух позитивної енергії, запальних танцювальних ритмів, а також пронизливої лірики. 
 
Uлія Лорd оновила концертну програму, що сформована на основі пісень альбому «8 секунд», а в 2016 році планує представити новий студійний альбом. Кілька новинок з майбутнього релізу публіка вперше почує на концерті 20 листопада. 
 
«С.К.А.Й.» закінчують запис свого нового студійного альбому, і музикантам дуже хочеться перевірити новинки на публіці. Запальні треки «Дай мені любов» і «Знайду» вже лунають в радіоефірах і пора їх послухати на живому виступі цих чудових музикантів, які за останні 10 років перетворилися з початківців у визнаних зірок української музики.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі