Увійти

Визначені всі півфіналісти Національного відбору на «Євробачення-2017»

Організатори Національного відбору на «Євробачення» спільно з музичним продюсером Костянтином Меладзе визначили імена виконавців і музичних груп, які проходять у півфінал. З 4 лютого в прямих ефірах на СТБ і UΛ:Перший за право представляти Україну на Міжнародному пісенному конкурсі боротимуться 24 учасники:
 
Арсен Мірзоян
Міла Нітіч
Віталій Козловський
AGHIAZMA
Сальто Назад
Green Grey
ROZHDEN
Vivienne Mort
«Пающие трусы»
Анастасія Прудіус
TAYANNA
DETACH
O.Torvald
ILLARIA
KADNAY
Рома Веремейчик та гурт LUMIERE
MamaRika
Laliko
MELOVIN
LETAY
Panivalkova
СКАЙ
Monochromea
KUZNETSOV (переможець онлайн-голосування на сайті СТБ, якого підтримали 11820 людей).
 
Як зазначає Костянтин Меладзе, відбір учасників цього року виявився цікавим, насиченим і дуже складним.
 
«У минулому році нами була задана висока планка, опускати яку не можна. Ми вибирали артистів, орієнтуючись не тільки на якість їх музики, свіжий і перспективний матеріал, але і на різноманітність стилів, звучання і навіть епатажність, адже Національний відбір має представляти всю палітру сучасної української музики. За 4,5 місяці неймовірного ажіотажу з боку артистів і серед величезної кількості заявок нам вдалося відібрати дуже цікавих виконавців, рівень яких, можливо, навіть перевершує торішніх півфіналістів. Серед них, безумовно, є дуже імениті музиканти, а є ті, для кого це буде перший крок на шляху до популярності. Тому у нас дуже оптимістичні очікування від прямих ефірів. Особисто мені вже кортить побачити, як учасників сприйме публіка», – коментує Меладзе.
 
Виконавчий продюсер «Євробачення-2017» Вікторія Романова зазначила:
 
«Цього року Київ приймає «Євробачення», і увагу всього світу спрямовано саме на нас. Тому, крім проведення на високому рівні Міжнародного пісенного конкурсу, ми повинні бути гідно представлені також і музично. У 2016-му Національний відбір, який провели СТБ і UΛ:Перший, приніс Україні перемогу. Зараз українських глядачів також чекає нацвідбір високого рівня, за результатами якого ми оберемо кращого артиста і найяскравіше шоу».
 
У п’ятницю, 20 січня, відбудеться жеребкування, в ході якого визначиться порядок виступів артистів під час трьох півфіналів: 4, 11 і 18 лютого. Результати жеребкування будуть опубліковані на сайтах СТБ і UΛ:Перший
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі