Увійти

Визначені імена півфіналістів Національного відбору на "Євробачення-2016"

Організатори Національного відбору на «Євробачення-2016» визначили імена учасників, які пройшли до півфіналу:
 
1. SunSay
2. Джамала
3. The Hardkiss
4. Анастасія Приходько
5. Лавіка
6. Аїда Ніколайчук
7. Вікторія Петрик
8. Неангели
9. Peaks of Kings
10. Світлана Тарабарова
11. Alloise
12. Аркадій Войтюк
13. Brunettes Shoot Blondes
14. Pringlez
15. Pur:Pur
16. Тоня Матвієнко
17. Japanda
18. Владислав Курасов
 
Як зазначив Костянтин Меладзе, "у півфінал пройшли ті виконавці, які були найбільш підготовлені до відбору. Критеріями при виборі учасників були якісний оригінальний матеріал, харизматичність виконавця і вокал високого рівня. Тут представлені різні жанри – від фолк-музики до хард-року. Ми не розрізняли зірок та артистів-початківців - кожен, хто пройшов у півфінал Національного відбору, може найкращим чином представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі".
 
27-го січня відбудеться жеребкування, в ході якої визначиться порядок виступу учасників під час півфіналів 6 і 13 лютого.
 
Півфінали і фінал Національного відбору (21 лютого) пройдуть у прямих ефірах. За підсумками глядацького та суддівського голосування під час прямих ефірів стане відомо ім'я представника від України.
 
Переможець вирушить до Швеції у травні цього року саме з тієї композицією, яка принесе йому перемогу у Національному відборі. Всі фінансові витрати, пов'язані з організацією поїздки переможця на «Євробачення-2016», бере на себе телеканал СТБ.
 
До речі, 26-го січня у Стокгольмі за допомогою жеребкування вже визначилися з порядковими номерами виступів конкурсантів з різних країн. Як стало відомо, учасник від України виступить у другому півфіналі.
 
Загалом, у першому півфіналі "Євробачення-2016", який відбудеться 10-го травня, візьмуть участь конкурсанти з таких країн - Хорватія, Фінляндія, Молдавія, Вірменія, Греція, Угорщина, Росія, Нідерланди, Сан-Марино, Азербайджан, Кіпр, Мальта, Боснія і Герцеговина, Естонія, Чехія, Чорногорія, Ісландія, Австрія.
 
У другому півфіналі, який відбудеться 12-го травня, за вихід у фінал битимуться представники таких країн - Україна, Латвія, Білорусь, Ірландія, Сербія, Ізраїль, Польща, Литва, Австралія, Македонія, Швейцарія, Албанія, Болгарія, Данія, Грузія, Румунія, Словенія, Норвегія та Бельгія.
 
Фінал "Євробачення-2016" відбудеться 14-го травня.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі