Увійти

Володимир Трач презентував чуттєву композицію "Ти Кохання Мого Життя"

Динамічно, щиро, яскраво про любов заспівав талановитий український співак Володимир Трач. Ніжний голос у поєднанні з палкими почуттями створили мікс пристрасного зізнання від закоханого чоловіка. «Ти Кохання Мого Життя» - пісня, яку варто спробувати на смак! Автором слів і музики пісні «Ти Кохання Мого Життя» стала співачка, композитор – Гайтана.
 
«Гайтана є не тільки чудовою співачкою, але й прекрасним автором пісень. Її музичне бачення і стиль близькі моєму серцю. Ми з нею хороші друзі. Ідея записати пісню Гайтани виникла рік тому. Пам’ятаю, коли я озвучив їй свої думки, вона одразу відгукнулась і так з'явилась пісня – «Ти Кохання Мого Життя». Звичайно пісня мені одразу сподобалась. Мені хотілося якомога яскравіше передати настрій цієї композиції і ключову емоцію. Ми досить довго експериментували і нарешті віднайшли те, що шукали. Пісня зазвучала саме так, як потрібно і тепер я готовий презентувати її українському слухачеві».
 
«Володимир дуже талановитий музикант. Мою пісню він наділив потужною чоловічою енергетикою і щирим почуттям. Куштуйте! Приємного прослуховування», - поділилася Гайтана.

Володимир Трач – екс-соліст відомого українського гурту «Mansound», який представляв Україну у найпрестижніших міжнародних джазових фестивалях, в тому числі «Lionel Hampton Jazz Festival» (USA). Зі своєю програмою музиканти виступили у більш ніж 30-ти країнах світу. Розпочавши сольну кар’єру, Володимир Трач підкорив вокальні шоу завоювавши прихильність тренерів і публіки своїм яскравим вокалом і музичним смаком.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі