Увійти

Володимир Дорош презентував зворушливу пісню "Калина", присвячену захисникам нашої рідної Батьківщини

Напередодні Нового року та Різдва Христового Володимир Дорош зробив подарунок справжнім українцям, захисникам нашої рідної Батьківщини.
Не матеріальний презент, а вічний і невмирущий, як сила духу українського народу, музичний дарунок!

Пісня «Калина» - музика Володимира Дороша на слова Олега Приймака.
 
Музикант почерпнув натхнення з поезії земляка Олега Приймака та був вражений! Адже, з-поміж віршованих рядків, він побачив відображення власних творчих поривів. Влучне слово поета поєдналося з музикою Володимира Дороша – так і народилася пісня «Калина».
У буремний час військового конфлікту на сході України, мабуть, кожен чоловік, який знаходиться на мирній території, глибоко в душі переживає болючі докори сумління. 
Музикант Володимир Дорош не приховує, що, хоча без зброї в руках і далеко за межами зони АТО, але думками й серцем він завжди поруч із побратимами-українцями!
 
Зворушлива пісня «Калина» бентежить почуття любові до рідної України:
«Героїв земля зростила, славетний козачий рід! 
Неначе дніпровська хвиля грудьми захищає схід…»
 
Так склалося, що українська душа найкраще розкривається в музиці. Ще наші предки виливали свій сум у піснях, ділилися радістю й сподіваннями на краще.
Сингл «Калина» - пісня-заклик, спонукає до єднання всього українського народу в лиху годину горя, яке так раптово увірвалося до нашої Батьківщини. Українці – єдина нація, ми разом, ми гуртом!
Спільними зусиллями здолаємо ворожу біду, головне - вірити, що, навіть після лютої та суворої зими, завжди обов‘язково настане ніжна й тепла весна, пробудиться щастя, повернеться мир, будуть народжуватися нові надії!
Слава Україні!
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі