Увійти

Володимир Дорош чуттєвою «Молитвою матері» закликав шанувати родинні цінності

Уся українська духовність базується на щирій і взаємній любові батьків і дітей. Поважаючи сімейні цінності та плекаючи в серці добро і вдячність за все матері, музикант Володимир Дорош віддзеркалює у власній творчості ці почуття. Новий кліп має на меті пробудити в душах українців чуйність і тепло родинного єднання. 
 
Ідея створення відео-ролика із соціальним забарвленням виникла у молодого, з сучасними поглядами на життя режисера Сергія Басакіна спільно з музикантом Володимиром Дорошем. Відео-роботу «Молитва матері» не варто позиціонувати черговим музичним кліпом Володимира Дороша як яскравого представника шоу-бізнесу. Це соціальний ролик, відео-звернення до всіх українців, масштабний меседж, який закликає шанувати родинні цінності, зануритися у внутрішні сімейні відносини, вчасно збагнути важливість простих гуманних речей, частіше говорити рідним людям слова любові та не забувати проявляти почуття.
 
Прем‘єра відео «Молитва матері» музиканта Володимира Дороша символічно відбулася 8 травня – в День матері, як музичний подарунок до свята!

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі