Увійти

Від Бейонсе до Каньє Уеста: Мадонна випустила свій самий "зірковий" кліп

Слідом за Брітні Спірс, яка випустила свого часу кліп Work Bitch, Ріанною, пісня якої Bitch Better Have My Money цього літа буквально заполонила музичний ефір, заспівати про свій зухвалий дівочий характер виявила бажання Мадонна.
 
Зняти відео Bitch I'm Madonna співачка вирішила "скромно" в компанії своїх друзів - Бейонсе, Каньє Уеста, Ріти Ори, Майлі Сайрус, Кеті Перрі, Нікі Мінаж та інших зірок першого ешелону.
 
Сюжет кліпу нехитрий, але ефектний: Мадонна з рожевим волоссям, в сукні хижого забарвлення і в куртці з шипами веселиться, танцює, цілується з накачаними хлопцями і просить гостей вечірки наслідувати її приклад. Одні, як Нікі Мінаж, із задоволенням йдуть "у відрив", а інші, як Бейонсе, з'являються на екрані всього на пару секунд і ведуть себе більш ніж скромно.
 
Прем'єра провокаційного кліпу Bitch I'm Madonna відбулася на стрімінговому сервісі Джей Зі Tidal. Тізери кліпу співачка публікувала в Instagram, але, дивлячись на них, складно було зрозуміти весь масштаб того, що відбувається. Тепер шанувальники Мадонни можуть обсипати її компліментами, адже так танцювати в 56 років можуть далеко не всі.

Медіа

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі