Увійти

"Верньом всьо взад!" Під СБУ активісти вимагали очистити український інформаційний простір від "артистів-рашистів"

Фото з офіційної сторінки громадського руху "Відсіч" у Facebook Фото з офіційної сторінки громадського руху "Відсіч" у Facebook
Активісти громадського руху «Відсіч» 3-го грудня влаштували театралізований мітинг під стінами Служби безпеки України. Головна вимога протестувальників – заборонити пускати в ефір українських медіа "рашистів" - саме так активісти називають російських знаменитостей, які дозволяли собі антиукраїнські висловлювання. А також не пускати їх на територію України. 
Молоді люди у костюмах «бабусь» співали радянські пісні, «прославляли» російського президента Путіна та дякували СБУ, як спадкоємиці НКВС. 
 
Громадянський рух «Відсіч» давно вимагає усунути усіх "артистів-рашистів" з українського інформаційного простору. Для цього треба розширити передбачений законом Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Ще на початку липня "Відсіч" передала складений ними список з 600 "артистів-рашистів" до Міністерства культури, яке затверджує Перелік. Але справу гальмує СБУ, за поданням якої зазначений Перелік формується. СБУ спромоглася додати до того Переліку лише... 40 осіб.
 
Під час акції "шалені червоні бабки" всією юрбою "завітали" до приймальні СБУ й передали Звернення до голови СБУ Грицака В.С. та список "артистів-рашистів".
 
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі