Увійти

В Україну вперше приїде Fink

В Україні вперше приїде Fink (справжнє ім'я Фін Грінолл) - англійський співак, сонграйтер, гітарист, продюсер та діджей.
 
Концерт британського експериментатора відбудеться 2 листопада.
 
Фінк виступить у Києві з єдиним концертом в рамках туру на підтримку альбому Hard Believer.
 
Концерт відбудеться 2 листопада в клубі Sentrum. Квитки вже скоро в продажу.
 
Альбом Hard Believer був записаний Fink на легендарній голлівудській студії звукозапису Sound Factory всього за 17 днів. Платівка отримала безліч позитивних відгуків від музичних критиків по всьому світу, і стала одним з головних альбомів в британській музиці у 2014 році.
 
В американських блюзах словосполученням Hard Believer прийнято називати людину, яку складно переконати в чому-небудь, звернути з обраного шляху. Для Fink Hard Believer - це і важко здобутий тріумф, і гіркувато-солодкий присмак досвіду. Це віртуозна збірка пісень на піку креативної сили артиста. Всі вони - з легким нальотом недоробки, яка в даному випадку відіграє роль особливої ​​саунд-естетики. По-справжньому урбаністичні, блюзові і живі.
 
"Записуючи Hard Believer, ми хотіли зануритися ще глибше, стати з цією музикою ще більш сміливими. Вивести звук вперед, але при цьому не втратити основи. Ми записали багато вокалу одночасно з акустичними гітарами, тому вони не завжди ідеально синхронізовані. Але саме це нам і подобається в наших записах. Тур на підтримку альбому - один з найбільш масштабний в історії Fink", - розповідає Фін Грінолл.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі