Увійти

В нову стрічку Любомира Левицького може потрапити кожен бажаючий

Любомир Левицький запрошує у кіно Любомир Левицький запрошує у кіно
Навесні наступного року в українських та польських кінотеатрах глядачі побачать новий фільм від українського режисера Любомира Левицького. 
Поки триває підготовка до виробництва голлівудського фільму “ЕГРЕГОР” популярний режисер вирішив не губити час і восени відзняти щось модне україномовне. І це стане справжнім викликом, так як він вирішив подвоїти успіх та ризик в своєму новому молодіжному, супер комедійному проекті «#SELFIE PARTY». 
 
В новий фільм Любомира Левицького може потрапити будь-хто. Ідею зняти таке кіно ініціював його товариш продюсер бізнесмен Сергій Лавренюк «SOLAR MEDIA», а виробництво на себе візьме відомий львівський production house “VITAMIN”. Це буде запаморочливо - смішна, забавна і агресивна комедія під робочому назвою «#SELFIE PARTY», де кожен побачить сам себе. 
 
У фільм може потрапити будь-хто, потрібно лише вислати селфі та відео з паті, - розповів режисер картини, - «Уявіть собі: відкриваєте сайт, а на ньому афіша, з великими «булками», і все. Яким має бути кіно?! Супер-пупер-мега блокбастером?! Чесно зізнаюся: більш безбаштового, ризикового, ідіотського і забавного кіно я не робив. А всі ці «зірки», які знімуться в картині, знімуться в ролі камео для тої мільйонної молодої аудиторії , котра ходить в кінотеатри. Це буде трохи жесть та шок на зло - злу «smile»». 
 
За словами режисера, найближчим часом в кінотеатрах з’являться рекламні , картонні стенди проекту на фоні яких кожен зможе зробити селфі та відправити його на сторінку проекту, потім персонально з кожним зв’яжеться кастинг менеджер та запросить на кастинг. 
 
Та найбільша унікальність в тому, що сюрприз чекає не тільки на бажаючих знятись у фільмі, але і тих хто хоче попрацювати. Спеціально для студентів кінематографістів буде створено юніорські групи спеціалістів. Кожна з груп буде працювати на проекті чотири дні. В результаті з всіх груп будуть відібрані найкращі спеціалісти і створено юніор групу котра буде повноцінно працювати на англомовному, голлівудському проекті «ЕГРЕГОР».
 
 «Окрім мого бажання робити популярне кіно, мені хочеться допомагати таким самим як я отримувати реальний досвід а не теорію, як це роблять всі нам відомі вузи…» сказав Любомир.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі