Увійти

Унікальні вишиванки Couture та вечірні сукні української дизайнерки Оксани Караванської підкорили Париж!

Унікальні вишиванки Couture та вечірні сукні української дизайнерки Оксани Караванської підкорили Париж! Фото: Юрій Білак
Відома українська дизайнерка та стиліст Оксана Караванська представила на подіумах Франції одразу дві свої колекції. 
Унікальними роботами Vyshyvanka Couture захоплювалося вишукане товариство у  Парижі – у знаменитому готелі The Westin Paris – Vendôme. А нову колекцію вечірніх суконь Караванської Український Haute Couture вперше побачили у місті-сателіті Парижа - Санлісі.
 
У Парижі – у столиці світової моди, де відбуваються Тижні haute couture, - одна з найкреативніших дизайнерів України представила продовження колекції  Vyshyvanka Couture Третього Тисячоліття. Ця колекція Оксани Караванської поєднує сучасність з автентичністю, мистецтво із модою, вінтаж із найновішими тканинами, технологіями та неоридинарним кроєм. 
 
Особливим був показ нової колекції Караванської Український Haute Couture. У місті Санліс, в абатстві Святого Венсана, яке у 1065 році заснувала королева Франції Анна Ярославна, донька князя Ярослава Мудрого і Шведської принцеси Інгегерди. Власне, Анна Ярославна була однією із тих великих жінок, які надихнули Оксану Караванську на створення цієї колекції вечірніх суконь - колекції,  інспірованої, народженої та пронизаної Україною, постатями видатних українських жінок у світовій історії. Цей одяг - настільки самодостатній та неординарний, що може існувати поза модою і часом. В містичній атмосфері абатства Санліс, у променях вечірнього сонця, Український Haute Couture сприймався по-особливому. 
 
Примітно, що рівно через місяць, 25 червня, нову колекцію Оксани Караванської Український Haute Couture буде показано і в Україні – у рамках Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 2016 у Львові. Як і торік, дизайнерка обрала місцем дефіле моделей напрочуд незвичне місце – Митрополичі Сади на Святоюрській горі. Завдяки Караванській унікальна пам’ятка рококової архітектури ХVІІІ ст. удруге прийме світських гостей. 
 
Фото: Юрій Білак
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі