Увійти

Українські зірки виступили на масштабному фестивалі в Києві

Цими вихідними у Києві відбувся головний фестиваль цього літа ATLAS WEEKEND. 
 
Послухати найпопулярніших на сьогоднішній день артистів на арт-заводі "Платформа" зібралося близько 20 тисяч осіб. З них приблизно 1,500 приїхали в Київ спеціально на фестиваль.
 
ATLAS WEEKEND за правом можна вважати унікальною подією, яка дала старт новому формату українських фестивалів.
 
Вперше основний акцент був зроблений на молодій українській музиці.
 
За два дні свої програми на головній сцені ATLAS WEEKEND представили BAHROMA, O. Torvald, Ріаnобой, Jamala, Sunsay, THE HARDKISS, Мачете/Токіо, The Maneken, Onuka, Вагоновожатые і Марія Чайковська.
 
Підтримати українських колег на сцену ATLAS WEEKEND піднялися литовський дует Beissoul & Einius" Асса", яка возз'єдналася цього літа. Багато артистів підготували для фестивалю спеціальну програму, а також прем'єрні пісні.
 
В кращих традиціях європейських фестивалів вночі життя на ATLAS WEEKEND також не зупинилося.
 
З 11 на 12 липня всіх меломанів чекала вечірка від найбільш інтелектуального радіо  - "Безсонні ночі Аристократів". Саме тут саунд-продюсер і автор атмосферної музики Beissoul & Einius, учасник головної сцени фестивалю EINIUS презентував свій перший сольний альбом "808".
 
Як і обіцяли організатори, фестиваль, що відбувся – лише перша проба.
 
Відтепер ATLAS WEEKEND відбуватиметься в Києві щороку. Вже в 2016 році фестиваль стане значно більше, його програма насиченою, а лайн-ап головної сцени доповниться виступами цікавих іноземних хедлайнерів.
 
Більше фото Фестивалю - у нашій фотогалереї
 
Джерело: ТСН
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі