Увійти

Українська співачка Андріана презентує нову відео роботу

«В нашому серці» - саме така назва нової відео роботи, що є глибоко патріотичною, у якій показані мужність та відвага хлопців, чоловіків, що захищають кордони східної України.
 
Робота над кліпом тривала досить довго,- зйомки проходили в два етапи ще у 2015 році. Реалізувати ідею кліпу допомагав один з кращих режисерів Львова Тарас Химич. У зйомках брали участь також учасники АТО, котрі бачили справжнє пекло руйнівної гібридної війни на сході України. Їхня мужність та відвага є прикладом для справжніх українських патріотів.
 
Підчас зйомок кліпу були задіяні справжні вибухонебезпечні засоби та зброя…Кожен з учасників знімального процесу зумів побачити справжні руїни,що залишає після себе війна. Події були на стільки правдиво відображені, що після зйомок з’влялись сльози та спогади про тих, хто захищає кордони нашої країни.
 
Один із головних героїв – це кохана,що чекає свого мужнього чоловіка. А виконання рядків співачкою Андріаною: «В нашому серці будуть жити..Ті що зів’яли наче квіти»  - це немов озвучення думок багатьох жінок, які будуть пам’ятати своїх чоловіків – героїв, що віддали своє життя заради свободи.
 
Слід зазначити, що музику до пісні написала сама Андріана, текст написав соліст рок-гурту «Мері» Віктор Винник.
 
«В нашому серці» - це дев’ята по рахунку відео робота, що була відзнята в Україні.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі