Увійти

Українська еротика з родзинкою. СолоХа зняла гаряченьке відео на пісню "Булочка"

В столиці відбулись зйомки україномовного еротичного кліпу чарівної СолоХи, яка зовсім нещодавно дебютувала кліпом "Омана"
У новій роботі вони разом з продюсером Володимиром Бебешком втілили у життя сміливу ідею зйомки відео з родзинкою! Свіжий та ароматний сингл від СолоХи - "Булочка", незабаром з’явиться на екранах музичних телеканалів країни!
 
Володимир Бебешко про нову роботу його підопічної:
«Пісня «Булочка» - це солодкий гімн, заряджений винятково на любов. Перш за все - до свого тіла. А ідея відео максимально відкриє красу української домогосподарки та перетворить вашу кухню на райський куточок."
 
 
Коментар СолоХи:
«У весняний період, коли усі активно готуються до відпусток і за короткий проміжок часу намагаються схуднути, я рекомендую позбавлятися зайвої ваги за допомогою музики і танцю, навіть коли ти вдома на кухні».
 
Варто наголосити, що вперше в історії українського шоу-бізу у пісні використовуються нові, досі не розпізнані українським слухачем слова із майбутнього Великого Українського Словника Алегорій (ВУСА) СолоХи!
 
А родзинкою майбутнього відео стане унікальний метод еротичного приготування «Булочки» за допомогою молодих красенів!
 
Режисер відеороботи - Олена Шрамко, засновниця кінокомпанії "Gulliver cinema", яка вже зняла перше дебютне відео для СолоХи на кавер української народної «Підманула»  - "Омана", наголошує, що нове відео наповнене сексуальною енергетикою красивих тіл, грою з продуктами та апетитними булочками! За словами режисера, прем'єра кліпу відбудеться в квітні. 
 
"Смакуй українське, створюй свято в своїй оселі" - радить СолоХа!

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі