Увійти

Україна в британському кліпі - мужня, завзята та нескорена!

Фрагмент кліпу Mumford & Sons на пісню Ditmas Фрагмент кліпу Mumford & Sons на пісню Ditmas
Британські фолькові інді-рокери Mumford & Sons зняли новий кліп на пісню Ditmas в Україні.
 
Композиція Ditmas входить в третій студійний альбом групи Wilder Mind, який побачив світ в травні цього року. За словами режисера кліпу Алекса Саутема, поки він був зайнятий зйомками в Україні, він вирішив дізнатися більше про козаків, їх історію, культурну спадщину і філософію. Алекс здивувався, коли дізнався про те, що ще залишилося трохи людей, які пристрасно зберігають старі традиції того часу. 
 
Козаки переважно асоціюються з неймовірним мистецтвом верхової їзди. У них це виходить дуже природно. Головний герой кліпу - український кінний каскадер Євген Крутов, виріс серед козаків. Відеокліп, за словами самих виконавців, "знімали в приголомшливій сільській місцевості під Києвом". Режисер провів багато часу, обговорюючи і погоджуючи сюжет разом з Євгеном. Зйомки пройшли брутально і в цілому незабутньо.
 
Ditmas або Дітмас парк - це місцевість в Брукліні, Нью-Йорк, де живе багато художників та інших творчих особистостей. Саме тут знаходиться звукозаписна студія Аарона Десснера, музиканта гурту The National, який став одним з продюсерів нового альбому. Переважна кількість пісень в Wilder Mind була написана і записана саме в цій студії в Дітмасі. 
 
Цікаво, що у червні інший популярний британський інді-рок-гурт Foals порадував українських прихильників кліпом What Went Down, знятим у Києві. "Хлопці, я ж і сам родом з України. Мої предки по одній з ліній народилися і жили в Прип'яті, десь на початку 20-го століття. А років 10 тому я приїжджав в Україну як турист. Тусувався в Києві та Івано-Франківську, класні місця", - таке повідомлення для українців передав фронтмен гурту.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі