Logo
Версія для друку

У новому кліпі гурту "Тартак" Сашко Положинський підсумував певний етап своєї творчості

Гурт "Тартак" презентував новий кліп на пісню "Жити" з останнього студійного альбому "Ввічність".

Треба зазначити, що пісня "Жити", загалом - оптимістична та життєстверджуюча. Здається, що вона підсумовує певний етап складних переживань лідера гурту Сашка Положинського, які нині залишились у минулому.

Сам кліп - це люди та їх емоції. Чесні та непідробні. У кліпі знялись друзі та колеги по цеху Сашка Положинського, серед яких Марія Бурмака, Іван Леньо та Володимир Шерстюк (гурт "Kozak System"), Сергій Мартинюк (гурт "Фіолет"), Тарас Тополя (гурт "Антитіла"), ЯрмаК, Юрій Журавель (Ot Vinta!), Євген Галич (гурт "O.Torvald"), Анастасія Приходько, Марія Чеба, Саша Кольцова (Гурт "Крихітка"), Андрій Антоненко (гурт "Riffmaster"), Алла Мартинюк, Олег Собчук (гурт "С.К.А.Й."), Юлія Лорд, М'яч Дредбол (гурт “Ворст”)Антон Єгоров (гурт “Тартак”), Дмитро Ігнатов (гурт “Роллікс”), Григорій Вагапов (гурт “Вперше Чую”), Джей (гурт “D.Lemma”), Ігор Грохоцький (гурт “StereoСонце”), Віталій Кириченко (гурт “Нумер 482”), Куля (гурт “Тулим”), Олександр Ремез та Олексій Філіппенков (гурт “Руки В Брюки”), Кадім Тарасов (гурт “Армада”)

Сам Положинський так коментує появу нової відео-роботи: "Пісня “Жити” для мене найважливіша у нашому альбомі “Ввічність”. Вона є останньою, п'ятнадцятою, піснею в альбомі й, ніби, підбиває підсумок усьому сказаному в чотирнадцяти попередніх. 

Від моменту народження цієї пісні я завжди хотів зняти на неї відео — тільки довго не міг вигадати яке. Дуже не хотілося відеорядом відволікти слухача від змісту, навпаки — хотілося привернути до нього якомога більше уваги, адже всі слова, сказані в “Жити”, є для мене і вагомими, і важливими. 

Якось виникла ідея просто зняти людей — з їхніми власними образами, емоціями, відчуттями. Коли цю ідею обдумував, вхопив ідею іншу — зняти не просто цікавих людей, яскравих особистостей, а своїх друзів і колег — артистів, музикантів, які близькі мені по життю чи по духу творчості. І, на мою думку, саме завдяки цим людям, їхній подачі та харизмі, ми й отримали можливість найповніше передати в образах те, що було до того сказано лише музикою та словами. 
 
Дякую усім вам за те, що ви це зробили! Дякую за вашу підтримку, за ваше терпіння і співпереживання! Будемо “Жити”!