Увійти

У новому кліпі гурту Rock-H знялася половина жителів забутого закарпатського села

Набуває популярності новий дуетний сингл гурту Rock-H і Віктора Винника «Яворе»
 
Свій новий, уже шістнадцятий за ліком, кліп на пісню «Яворе» колоритний закарпатський гурт Rock-H / Рокаш відзняв у маленькому закарпатському селі Кузьмино – на батьківщині лідера групи Віктора Янцо. У цьому легкому та позитивному музичному відео жителі Кузьмина вперше побачили своє село та його околиці з висоти пташиного польоту, а також - самих себе у ролі акторів: майже половина кузьминців взяла участь у масових сценах кліпу.
 
Більшість із 180 мешканців закарпатського села Кузьмино – пенсійного віку. Місцеву школу закрили кілька років тому... І допоки не почалося економічне відродження села, гурт Rock-H прагне зберегти хоча б культурну спадщину, показуючи його у своїх кліпах. У цьому учасники колективу вбачають свою місію. «Цим кліпом ми хотіли передати світлі емоції, почуття радості та повноти життя», – кажуть музиканти.
 
Попри народний текст пісні «Яворе», музика твору – авторська: її написав лідер гурту, член Національної спілки композиторів України Віктор Янцо. А справжньою родзинкою кліпу стала участь у ньому Віктора Винника - лідера відомого українського гурту «Мері». Щоб заспівати пісню, артистові довелося опанувати закарпатську говірку – «русинську бесіду», яку Rock-H популяризує у своїй пісенній творчості ось уже 8 років.
 
Режисером кліпу «Яворе», як і кількох попередніх відео гурту Rock-H, виступив кліпмейкер Андрій Олаг.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі