Увійти

У Києві пройде фестиваль українських рок-легенд "Тільки Свої"

10-го жовтня у київському концертному залі Stereoplaza відбудеться перший фестиваль "Тільки Свої". 
У ньому візьмуть участь музиканти, популярні вже більше двадцяти років, серед них: Мотор'ролла, TheВйо, Табула Раса, GreenGrey, CoolBefore і ВопліВідоплясова. Про це повідомляє прес-служба Джем ФМ.
 
Спеціальною подією фестивалю "Тільки Свої" стане реюніон культової групи дев'яностих CoolBefore. Музиканти об'єднаються для того, щоб дати виступ на святкуванні десятиріччя радіостанції Джем ФМ.
 
 
"CoolBefore зіграють у своєму основному складі 2000-го року. Зараз готується програма з "брендових" пісень, таких як Осінь золота, Танк, Дуже дивно. Крім них ми зіграємо "невидане", що по суті можна назвати новими треками. Зараз складно загадувати, чи будуть подальші виступи, адже у всіх нас є власні проекти. У вокаліста Олексія Большого успішна сольна кар'єра, до того ж він є музичним продюсером нашого танцювального проекту Київелектро. Виступ на фестивалі точно буде унікальним, тому що є велика ймовірність почути дуети CoolBefore з відомими музикантами", - розповів музикант і продюсер Сергій Большой.
 
На фестивалі "Тільки свої" всі учасники представлять сети з найпопулярніших хітів і новинок. Більшість виконавців анонсують вихід восени нових студійних альбомів.
 
Організатором фестивалю "Тільки свої" є київська радіостанція Джем ФМ, якою заснована єдина в Україні премія в галузі рок-музики. 10 років Джем ФМ не змінює обраний формат, просуваючи музику вітчизняних рок-виконавців.
 
1 червня радіостанція представила шоу нової української музики "Селекція", в якому відомі артисти популяризують творчість талановитих молодих виконавців.
 
Давайте пригадаємо відомі хіти учасників фестивалю:
 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі