Увійти

Цінуйте час! Закликає "Мед Хедс" у новому кліпі

8-го лютого популярна українська група "Мед Хедс" презентувала новий кліп на пісню "Час".
 
Ця робота стала однією з найбільш незвичайних в історії групи. Ідея кліпу належить відомому українському кліпмейкеру Віктору Придувалову, який зняв багато відео для "Мед Хедс". Він завжди мислить нестандартно, шукає в своїх роботах незвичайні рішення, уникає кліше. А режисером-постановником і оператором став Олександр Бобік – професійний хореограф, керівник студії "My way".
 
Це відео про час, життя і відносини. Його гасло: потрібно жити – не в минулому або майбутньому, а сьогодні!
 
Вадим Красноокий про новий кліп на пісню "Час":
 
- Можна сказати, що це новий жанр – хореографічний арт-хаус. Таке маленьке кіно. Ми живемо в дуже динамічний час, коли у величезному інформаційному потоці у людей все менше й менше часу сприймати інформацію, мистецтво. І потрібно шукати форми, які впишуться в наше сьогодення. Один з варіантів – кіно має стати дуже коротким і дуже насиченим. Як наш кліп. Тут поєднані музика, відео і хореографія.
 
Пісня про час, і у відео відчувається пульсація часу. Задумка знімати хореографічні сцени не лише в студії, але й на вулицях міста, теж була цим обумовлена. І це створило відчуття моменту. Більшість сцен в кліпі – це хореографічна імпровізація. Актори опинялися в різних локаціях, за різних умов. Їм ставили послухати пісню і пропонували це станцювати.
 
"Час" – одна з найновіших пісень "Мед Хедс", з якою ми багато експериментували і в результаті отримали нове звучання. Тому ми хотіли, щоб відео на цю пісню було максимально творчим, аби ним опікувалися люди, здатні відкинути будь-які обмеження.
 
Віктор Придувалов:
 
- Після того, як Вадим дав мені послухати пісню, народилася ідея реалізувати ті смисли, які закладені в пісні, через хореографію. Тому я вирішив залучити до реалізації і зйомки кліпу свого друга – відомого хореографа Олександра Бобіка. Його давно це цікавить, і вже був досвід зйомок, але ось так – повністю взяти на себе процес зйомок це у нього вперше.
 
Ми з ним обговорили ідею, а далі він діяв сам – до монтажу, це вже взяв на себе я. Саша давав завдання хореографам, а вони – танцюристам, і вони пробували, репетирували, по кадру, по сцені, і знімали.
 
З того, що зняли, в кліп потрапила лише мала частина. А в нашому випадку, ще так сталося, що близько 30% відзнятого матеріалу пропало. Довелося абстрагуватися і переформатуватися. На це пішов час. В будь-якому разі те, що виходить в результаті, майже ніколи не збігається з початковою задумкою. Але вийшло, на мою думку, цікаво!
 
Олександр Бобік:
 
- Найбільше щастя перебувати біля майстрів і тим більше - працювати з ними. Таким є Віктор Придувалов. Не можу сказати, що працюю з ним – скоріше, вчуся поруч з ним. Тому кліп Мед Хедс був завданням від маестро, своєрідним іспитом. Для мене це перша повноцінна робота, в якій мені дали повну свободу, - сам шукай локації, думай над фішками і образами, набирай артистів, став їм завдання, сам знімай і сам роби свій монтаж. Одним словом, весь тренажерний набір для прояву операторського бачення і мислення. Я вдячний отриманому досвіду і можливості знаходитися поруч з майстрами своєї справи!
 
Віктор працює з тим музичним матеріалом, в якому є "меседж", який важливий для правильного світогляду і виховання благосного ставлення до всього в цьому світі. Пісня "Час" є саме такою. Її головний посил - тік-так піпл, прокидайтеся, живіть і будьте корисними. Тому, вирішили розповісти про це за допомогою мови пластики.
 
Нагадаємо, що пісня "Час" увійшла в новий альбом "Мед Хедс" під містичною назвою "8".
 
 
Джерело: 24tv.ua
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі