Увійти

Цінуй Життя: свіжий EP від NOVI

Новий міні-альбом київської art-rock формації NOVI побачив світ на початку березня.
 
Студійна робота отримала назву "Цінуй Життя" та стала другим EP в історії гурту. До міні-альбому увійшли три композиції: пісні “Power Of Truth” та “Цінуй Життя”, а також інструментал “Feel The Nature”, який нещодавно отримав візуальне оформлення в однойменному кліпі.
 
 
«Тематика EP торкається певних аспектів взаємодії сучасної людини з її оточенням: від політично-соціальних проблем у "Power Of Truth", через переживання та випробовування окремої особистості у "Цінуй Життя", до єднання з Природою як універсального дієвого методу "лікування" усіх побутових, суспільних чи особистісних "хвороб" у "Feel the Nature"», – коментує реліз вокалістка та клавішниця проекту Дар’я Науменко.
 
Наразі NOVI працюють над дебютним повноформатним альбомом, вихід якого запланований на 2017 рік. До релізу увійдуть треки “Power Of Truth” і “Цінуй Життя”, сингл 2016 року “Нова Любов”, а також нові пісні.
 
 
Інформація: NOVI – київська музична формація, що грає в стилі art rock/ indie rock. Заснований восени 2012 року як гурт професійних музикантів, на початку літа 2016 NOVI трансформувався в сольний проект вокалістки та клавішниці Дар’ї Науменко. Перший виступ в оновленому складі NOVI зіграли на початку січня на Головній Ялинці Країни, а вже за кілька тижнів представили інструментальний відеокліп на композицію “Feel The Nature”, в якому показали красу української природи.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі