Увійти

Тріо "Panivalkova" презентувало свій новий альбом «Донтворі»

Тріо "Panivalkova" 21-го квітня на концерті у Києві презентувало свій новий, повноформатний альбом «Донтворі», до якого увійшло 11 композицій.
 
Гурт розпочав роботу над ним ще у лютому 2015 року і тільки через рік закінчив роботу.
 
«Минулої весни ми почали записувати демки, потім поїхали в тур, влітку грали на фестивалях, і вже продовжили записувати альбом з осені. За фактом ми не так-то довго його і пишемо, як дехто вважає. Ми записали дуже багато нових інструментів, і хочемо максимально якісно донести ідеї, і висловити те, що ми запланували, а на це потрібен час» — розповіла Дар’я Пугачова в ефірі чарту #Селекція на «Джем ФМ».
 
Наприкінці 2015 року "Panivalkova" довелося призупинити роботу над альбомом, через те, що була пограбована студія «Радіо КПІ», на якій записувалася група.
 
«Нам було цікаво записати кожну пісню, як окремий настрій. Тому барабани були записані в саду, щоб були цвіркуни або на даху, щоб сяяли зірки. В цьому і була затія. Ми переживаємо цікавий експірієнс — поєднання ідеї, настрою і знайомства з новими музикантами, з якими ми ніколи не працювали», — розповіла в інтерв’ю «Джем ФМ» Ірина Лузіна.
 
До речіі - профінансувати створення нового альбому гурту "Panivalkova" допомогли шанувальники та друзі, за що дівчата щиро подякували їм:
"Появі альбому в такому вигляді і з таким різноманіттям звуку ми зобов'язані слухачам, - знайомим і незнайомим - які підтримують нас фінансово. Завдяки донейтам на panivalkova.com, ми вписали в кожну пісню саме те, чого вона вимагала. Це не тільки наш альбом, він ваш. Дякуємо!"
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі