Увійти

ТНМК розкрили українську мрію. З фаєрами та харківськими ультрас

Танок на майдані Конґо презентував новий кліп про українську мрію за участю ультрас.
 
Олександр «Фоззі» Сидоренко: «Ідея цієї пісні в тім, що головний Дракон живе в дзеркалі напроти. І він готовий розставити скрізь своїх людей, щоб вкрасти все, бо для нього в цьому і полягає головна українська мрія. Треба бути дуже сильним, аби йому протистояти».
 
Відео стало тридцятим оригінальним кліпом в історії ТНМК. Цікаво, що для його зйомок гурт повернувся саме на те місце, де знімав свій перший кліп на хіт «Зроби мені хіп-хоп». Як коментують самі учасники, вибір локації невипадковий.
 
Олег «Фагот» Михайлюта: «Оскільки для цієї пісні ми обрали хіп-хопове звучання, то подумали, що можна повернутися до колишнього стилю і в зйомці. І зняти відео там, де колись знімався наш перший кліп».
 
Відео знімали у недобудованому пологовому будинку на межі харківського масиву Олексіївка, що з давніх пір забивається графіті. Компанію учасникам гурту у зйомках склали вболівальники харківського «Металіста»
 
Олег «Фагот» Михайлюта: «Ми запросили на зйомку кліпу старих знайомих – ультрас «Металіста», це найкращі українські хітмейкери».
 
 
«Українська Мрія»
Режисер - Олег "Фагот" Михайлюта
DOP - Михайло Любарський
Олексiй Мiлокост - фокус пуллер
Григорій Зінченко - тех. підтримка
Монтаж - Віктор Прідувалов та Володимир Невельський
Postproduction - Олексій Москаленко, MentaldRive
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі