Увійти

THE HARDKISS заспівали українською про невідворотність долі

Гурт THE HARDKISS презентував нову україномовну композицію "Антарктида".
 
"Антарктида одразу народилася українською мовою. Цьому я дуже рада, бо ненавиджу навмисне перекладати – втрачається уся невимушеність. Спочатку приспів був зовсім інший, але ми вирішили зробити пісню не сумною, а потужною, тому приспів вийшов інструментальний з кількома вокальними фразами", - прокоментувала фронтвумен THE HARDKISS Юлія Саніна.
 
 
Cпівачка зізналася, що їй подобається використовувати "небуденні слова типу "стрілися" замість "зустрілися", змінювати наголоси, акценти".
 
 "Я так граюся з мовою. Мене не лякає, що не всі одразу зрозуміють слова. Не засмучуйтесь - ми обов'язково вивісимо текст в Інтернеті", - сказала Саніна.
 
 
Також Юля пояснила, який саме сенс вкладений у композицію. 
 
"Ця пісня - про природний магнетизм, про невідворотність подій, про те, як кохати людину, яка байдужа до тебе. Про те, що, яка б велична не була Антарктида, вона тане і стає вразливою. Антарктида - це образ жінки, що готова на все, аби бути з коханим хоча б мить. Відчуття, коли летиш на вогонь, знаючи, що він погубить", - сказала співачка.
 
Зазначимо, що на цьогорічній церемонії вручення музичної премії Yuna гурт The HARDKISS отримав дві нагороди - як найкращий рок-гурт та за найкраще конуертне шоу. Також гурт виконав наживо свою нову пісню "Антарктида".

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі