Увійти

The HARDKISS презентували міні-альбом "Cold Altair"

Сьогодні, 9-го грудня, український музичний гурт "The Hardkiss" потішив своїх шанувальників та усіх поцінувачів якісної музики презентацією у мережі міні-альбому "Cold Altair". 

Загалом, нові пісні "The Hardkiss" вже добре відомі слухачеві - гурт представив їх ще на весняно-літніх концертах «Холодний Альтаїр».

У реліз увійшли вже видані треки "Tony, Talk!" і "Organ", нові треки - "Altair", "Doctor Thomases" і "Hammer". В якості бонус-треків: акустична версія "Shadows of Time", яка отримала назву "Shadows of Light", а також два ремікси на трек "Tony, Talk!".

Нова пісня "Doctor Thomases" - це позитивна історія з життєвим змістом. "Злегка сп'янілий від віскі старий лікар міркує перед сном про те, що потрібно людині для щастя. Він приходить до висновку, що потрібна віра і хоча б один шанс, який важливо не упустити - адже він може бути єдиним у житті", - розповідає про сингл фронтвумен гурту Юлія Саніна.

Обкладинку для EP «Cold Altair» створив Денис Циперко - український художник, який розробляє персонажів для культових Marvel і Riot Games.

Медіа

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі