Увійти

TAYANNA і Сальто Назад стали першими фіналістами відбору на «Євробачення-2017» від України

Першими двома фіналістами національного відбору на «Євробачення-2017» стали гурт Сальто Назад і співачка TAYANNA.
 
Сальто Назад отримали максимальний бал від журі, 8 балів. Таким чином, колектив отримав 8 балів від Джамали та Андрія Данилка, а також 7 балів від Костянтина Меладзе.
 
Глядачі віддали 1 бал Laliko, 2 бали - Monochromea, 3 бали - LUMIERE, 4 бали - MamaRika, 5 балів - СКАЙ, 6 балів - Сальто Назад, 7 балів - Арсен Мірзоян і 8 балів - максимальну оцінку від глядачів, отримала TAYANNA.
 
 
В ході першого півфіналу нацвідбору на Євробачення 2017 від України виступали вісім конкурсантів, імена яких визначилися за результатами жеребкування, що відбулося 20 січня: СКАЙ, Рома Веремейчик і група LUMIERE, Monochromea, Laliko, Сальто Назад, MamaRika, TAYANNA і Арсен Мірзоян.
 
Два інші півфінали відбудуться 11 та 18 лютого. У кожному з цих півфіналів виступлять по вісім виконавців. Ім’я артиста, який навесні представить Україну на пісенному конкурсі, визначиться у фіналі – 25 лютого.
 
Система голосування на національному відборі залишається такою ж, як і в минулому році: журі виставляють учасникам бали, глядачі голосують шляхом SMS, після чого бали від суддів і глядачів підсумовуються.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі