Увійти

Тарутяни "крок за кроком" трансформуються та підкорюють нові вершини

Тарутяни "крок за кроком" трансформуються та підкорюють нові вершини Фото: Гера Суліков
Гурт "TaRuta" презентував новий кліп на пісню "Крок за кроком", яка увійде до майбутнього альбому колективу.
 
Кліп вийшов нетиповим для "тарутян". Хоча б тому, що у новому виднограї гурт "TaRuta" ВПЕРШЕ затанцював! І, треба визнати, трансформація гурту пішла їм на користь - відео вийшло стильним, веселим, драйвовим та життєрадісним! 
 
Щодо власне пісні "Крок за кроком", то свого часу керманич гурту Євген "Їжак" Романенко з нею став лауреатом фестивалю "Червона Рута" у жанрі "Акустична музика". Нове життя пісні вирішив дати продюсер майбутнього диску Роман Кальмук, який побачив в пісні потенційних радіо-хіт, а допоміг – львівський журналіст і поет Юрко Вовкогон, написавши слова приспіву.
 
"Новий альбом буде відрізнятися від усіх попередніх платівок "ТаРути". Це наш перший досвід співпраці з продюсерськими центрами і продюсерами. Раніше ми просто приходили на студію і записували пісню приблизно так, як ми її виконуємо на концертах. Зараз ми вже доросли до серйозної роботи з продюсером Романом Кальмуком, який приділяє дуже багато уваги кожній пісні, робить альбом цілісним і по звуку, і по змісту. І результат вже є – наш перший пробний сингл "Любов і музика" зараз транслюється на провідних українських ФМ радіостанціях. Так, це не зовсім така "TaRuta", яку звикли чути наші шанувальники. Але нам така трансформація подобається", - говорить керманич гурту Євген "Їжак".
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі