Увійти

Співачка Ейра презентувала новий кліп на пісню "Альфакоханка"

7-го липня відбулася прем'єра нового кліпу української співачки Ейри на пісню "Альфакоханка".
 
У день народного свята Івана-Купайла співачка Ейра презентувала новий кліп, який виконаний в кращих традиціях етно-еротичної естетики. Відео на пісню з гарячою назвою Альфакоханка поєднало в собі водночас цнотливість і відвертість. Жіночі чари, зваба, чуттєвість ллються через край, коли дівчата виконують, здавалось би, звичні побутові справи.
 
Героїнями кліпу стали:
віце-місіс Всесвіт 2015 – Ірина Зайцева,
відома акторка, волонтер, а також співачка Brigitte – Алла Мартинюк,
професійна акторка кіно і театру – Катерина Гулякова,
стиліст-іміджмейкер і дизайнер – Ольга Нагорна,
скандальна журналістка – Ярослава Коба,
модель та візажист – Юлія Луців,
гуцулка та професійний SALES – Роксолана Угорчук,
pr-manager – Валерія Перетятко. 
 
За словами Ейри, ідея кліпу прийшла до неї в медитації. Вона була готова зняти 25 дівчат з кожної області України, бо їй хотілось показати красу і самобутність кожної дівчини з різних куточків нашої країни. Однак технічно це унеможливлювало прагнення показати кожну героїню детально. Зйомки було виконано у режимі slow motion, де кадри порівняно тривалі, але надзвичайно магічні. Тому вирішили скоротити кількість красунь до восьми. 
 
Вийшло дуже еротично і заворожуюче. Кожна героїня незалежно від статусу, віку та роду своїх занять показала магічну жіночу природу у всіх своїх проявах. Коли жінка насолоджується, чоловіка тягне до неї навіть на великій відстані. І, власне, відео має щасливий фінал, коли така наповнена жінка притягує свого коханого, який символічно складає перед нею зброю і робить її своєю королевою. Також варто додати, що одяг, аксесуари, реквізит, що були присутні у кліпі наповнені дуже потужною енергетикою, адже це все ручна робота великої кількості народних майстрів. А в своєму першому образі я вдягнена у сорочку, яку вишивала ще моя прабабця для моєї бабусі“, – прокомментувала видео Ейра, яка по сумісництву є автором пісні та режисером кліпу.
 
 
Джерело: IVONA

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі