Увійти

Соломія Вітвіцька завітала разом з бійцями із військового шпиталю на Kickstarter Party Ейри

15-го вересня у Києві в Caribbean Club відбулась феєрична вечірка Ейри з нагоди реалізації нею своєї музичної кампанії на найвідомішій у світі платформі для стартапів Кікстартер, де вона збирала кошти на свій дебютний альбом, а також на поїздки з концертами в АТО. 
Нагадаємо, що Ейра стала першим в історії України артистом, кому це вдалось.  В рамках різних турів разом з іншими артистами Ейра відвідала шістдесят три військові частини та саме там написала не одну пісню. Хлопці з нетерпінням чекають на її концерти, які піднімають їм бойовий дух. 
 
Артистка виготовила величезний банер, на якому були написані також імена 101-ї людини, які долучились до її кампанії на Кікстартері.
 
Музична програма була дуже насиченою, адже на одній сцені разом з Ейрою виступили талановиті артисти - друзі співачки: гурт Врода, Гурт Без Обмежень, гурт The Doox, Vilen i Seppy, а також бандурист-віртуоз – Ярослав Джусь. 
 
Завдяки спільним зусиллям волонтерів і телеведучої ТСН каналу 1+1 Соломії Вітвіцької вдалось також порадувати і хлопців із київського воєнного шпиталю, яких доправили на концерт аби вони трішки відволіклись і насолодились музикою.
 
Ейра представила свою коротку концертну програму та кілька тандемів із вищеназваними артистами. Гурт Врода зробили прем’єру спільної роботи із гуртом Без Обмежень під назвою «Доле моя». 
 
Від потужності і краси живого звучання здригалась земля і на мить завмирали серця глядачів. Після кожної пісні зал вибухав шаленими оплесками і вигуками захвату. Іскри  в очах бійців стали однією із найкращих винагород цього вечора.
 
На вечірку завітало багато відомих гостей, серед яких – митець Лесь Подерев’янський, Сашко Положинський, Володимир Дорош, Олександр Муренко, гурт Українські барви, гімнастка Надія Васіна, радіоведучий Сергій Комаровський та багато інших.
 
Джерело: СПІВАКИ
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі