Увійти

Show-biz UA - новий шлях розвитку українського шоу-бізнесу

Це мало статись… Рано чи пізно, але нам необхідно було радикально змінювати своє відношення до нових реалій існування українського шоу-бізнесу.
 
Враховуючи те, що наші стосунки з Росією, нарешті, остаточно розірвані, ми маємо чудовий шанс побудувати власний, національний шоу-бізнес, спрямований на європейський вектор розвитку.
 
Проект «Show-Biz UA» покликаний стати головним інформаційним ресурсом НОВОГО шоу-бізнесу України, де перевага буде віддаватися українській музиці різних форматів.
 
Як ми це бачимо?
 
Ми зосередимо увагу своєї аудиторії виключно на українських гуртах та виконавцях. Таких, які, на нашу думку, вкладають свої сили в становлення та розвиток виключно українського шоу-бізнесу - якісного, конкурентноспроможного, з врахуваннях кращих світових тенденцій. 
 
Ми не будемо розповідати про російськомовні прем’єри, не будемо підтримувати колективи, які роблять виключно російськомовний продукт.
 
Ми абсолютно відмовимося від просування виконавців, які гастролюють по Росії. Проте, ми будемо всіма можливими засобами підтримувати молоді колективи, які спрямовують свої зусилля на підкорення цивілізованої європейської спільноти!
 
Ми не будемо писати про чутки або ж про особисте життя діячів шоу-бізнесу. В епіцентрі нашої уваги – тільки творчість, тільки професійна діяльність!
 
Ми намагатимемося покращувати естетичні смаки українців, пропонуючи їх увазі якісні, сучасні та професійні колективи.
 
Можливо, ідеологічна складова нашого проекту вам до вподоби, проте ви не знаєте, який свій особистий внесок можете зробити в нього?
 
 
По-друге, ви можете підтримувати наш проект в соціальних мережах та залучати все більше нових прихильників;
 
По-третє - ви можете зробити свій посильний фінансовий внесок у нашу спільну справу. 
 
Разом ми сформуємо НОВИЙ шоу-бізнес України! І якщо Вам з нами по дорозі – ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі