Увійти

RIYA презентувала нову авторську пісню "Чайка"

Молода талановита співачка Валерія Наливайко, яка працює під сценічним іменем RIYA, презентувала свою нову авторську пісню "Чайка".
 
За словами виконавиці, "Чайка - це історія про біль і самотність у коханні. Для кожного з нас кохання - це океан. Океан, що дає не лише життя, почуття наповненості, а й у бурях спонукає до боротьби за це почуття. І лише від нас і наших коханих людей залежить, як довго і красиво ми будемо летіти над нашим океаном, чи здамося і складемо крила, припинивши боротьбу за кохання і життя".
 

RIYA - це авторський проект співачки та авторки пісень Валерії Наливайко, яка встигла показати себе на Національних відборах минулих років на "Євробачення", "Нову хвилю" та "Слов'янський базар". Проект активно розвивається з 2014 року, встиг зарекомендувати себе меломанам України і ближнього зарубіжжя, створюючи авторський репертуар та експериментуючи зі стилями і відшуковуючи нешаблонні елементи звучання.
 
RIYA яскраво вирізняється з-поміж інших представників нової української музики не лише незвичайним тембром, котрий неможливо спутати ні з чим. Музика RIYA - це поєднання смислових текстів, тембральних soul-модуляцій та втілення дівочої чуттєвості і музичної експресії. RIYA - вільна від рамок та обмежень.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі