Увійти

Результати жеребкування країн-учасниць «Євробачення-2017»

Сьогодні в Києві відбулася зустріч голів делегацій країн-учасниць 62-го конкурсу «Євробачення». Першою урочистою подією стала передача символічного ключа «Євробачення» меру столиці Віталію Кличку.
 
Також відбулося жеребкування країн-учасниць Євробачення-2017 на півфінали. Перша частина відводилась на визначення того, в якому з півфіналів будуть голосувати країни «Великої п’ятірки» (Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Великобританія), а також країна-господиня конкурсу (Україна). Ці країни автоматично проходять у фінал.
 
Після цього ведучі перейшли до наступного етапу жеребкування - розподілу між двома півфіналами ще 37 країн-учасниць.
 
 
ПЕРШИЙ ПІВФІНАЛ
 
Перша половина: Чорногорія, Фінляндія, Грузія, Португалія, Бельгія, Швеція, Албанія, Азербайджан, Австралія
Друга половина: Кіпр, Словенія, Вірменія, Молдова, Чехія, Латвія, Ісландія, Греція, Польща
 
ДРУГИЙ ПІВФІНАЛ
 
Перша половина: Македонія, Мальта, Нідерланди, Сербія, Данія, Росія, Румунія, Угорщина, Австрія, Ірландія
Друга половина: Швейцарія, Естонія, Ізраїль, Болгарія, Сан-Марино, Литва, Хорватія, Норвегія, Білорусь
 
В результаті у фінал «Євробачення» пройдуть по десять країн з кожного півфіналу. Разом з «Великою п’ятіркою» і країною-господаркою конкурсу за перемогу будуть боротися 26 учасників.

Нагадаємо - головною музичною ареною "Євробачення-2017" стане Міжнародний виставковий центр у Києві, розташований на лівому березі Дніпра. Він вміщує приблизно 11 тисяч глядачів. Півфінали відбудуться 9 і 11 травня, фінал - 13 травня. Церемонію відкриття планують провести на території Софійського собору. Окрім того, у Києві планують облаштувати червону доріжку, Євроклуб та Євромістечко.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі