Увійти

Проект "Український формат" - шанс для виконавців україномовних пісень

15 липня 4 найпотужніші радіохолдинги України (група ТАВР, «Український медіа холдинг», Business Radio Group і «Люкс») запустили спільний проект «Український формат».
 
«Український формат» - це конкурс нової української пісні. Країна потребує нових голосів та пісень. Ми у пошуку молодих, креативних та надзвичайно талановитих виконавців, повідомляють організатори на офіційному сайті конкурсу.
 
Конкурс триватиме з 15 липня по 24 серпня. Усе, що потрібно для участі: завантажити нову україномовну пісню на сайті і чекати результату голосування журі. 
 
Етапи конкурсу: 
1. 15.07.15 по 24.07.15 – збір пісень. Якщо Ваш трек відповідатиме умовам конкурсу він появиться на сайті (вам прийде емейл сповіщення)
2. 24.07.15  по 27.07.15 - журі обиратиме  8 фіналістів серед усіх зареєстрованих конкурсантів
3. 28.07.15 по 24.08.15 – ротація 8-ми обраних пісень в ефірі  відомих радіостанцій (Люкс ФМ, Радіо 24, Хіт ФМ, Русскоє радіо Україна, Любимое, Шансон, Наше радіо, Радио Пятница). Кожному фіналісту буде присвоєно номер. Вся Україна голосуватиме, надсилаючи цей номер за допомогою sms. Чим більше голосів отримує фіналіст, тим більші його шанси на перемогу. Це буде першою оцінкою.
4. 24.08.2015 – у День Незалежності України відбудеться грандіозний гала-концерт у самісінькому центрі Києва, на якому виступить 8 виконавців-фіналістів. Під час шоу відбудеться додаткове sms голосування (друга оцінка) та голосування членів журі (третя оцінка).
5. 24.08.2015 Україна дізнається імена нових зірок, яких буде визначено  на основі трьох виставлених оцінок.
 
До складу професійного журі увійде по одному представнику від кожного з чотирьох вищезазначених радіохолдингів «Радіокомітету».     
Призовим фондом конкурсу будуть грошові кошти, отримані від смс голосування. Учасник-переможець отримає 50% призового фонду, відповідно учасники, які посядуть 2-ге та 3-тє місця - 30%  та 20% призового фонду.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі