Увійти

Про вічне та прекрасне почуття вустами та очима Артема Кондратюка

Тема кохання хвилювала і хвилює кров не одного поета, в репертуарі кожного артиста чи музиканта є твір, присвячений цьому прекрасному почуттю. Мабуть, поки існуватиме людство митці не перестануть оспівувати тему любові і відводити їй особливе місце серед своїх шедеврів.
 
Йому лише 25, а його потужний баритон називають «золотим» вже зараз! Фіналіст теле-проекту «Голос країни 3», переможець теле-шоу «Співай, як зірка», лауреат «Гран-прі» десятків всеукраїнських, а також міжнародних конкурсів Артем Кондратюк, який не так давно представив публіці красиву ліричну пісню «Лиш тебе одну люблю», днями поділився не менш гарним відеорядом до неї.
 
Вже не нова історія взаємовідносин між чоловіком та жінкою, у новому відео співака представлена глядачеві в світлих теплих барвах та розгортається в прекрасних Чернівцях. 
 
За словами Артема ідея зняти кліп до пісні «Лиш тебе одну люблю» виникла спонтанно, так само спонтанно, як і ця пісня з’явилася в репертуарі музиканта. «Виникло бажання створити відео про вічне почуття, піднесено та зі змістом. Головний месседж цієї творчої роботи – цінувати та берегти подароване Богом  почуття – кохання. Що б в житті не відбувалося, як би воно не заносило нас на поворотах, кохання завжди зігріває серце, тоді не страшні жодні перепони. Кожен з нас в своєму житті має людину, яка його надихає і надає крила, якою він дихає і живе… Народжуються почуття, без яких ми вже не можемо жити так, як жили раніше» – стверджує артист. 
 
Варто відмітити, що слова до пісні «Лиш тебе одну люблю» написали Маргатита Івасенко та Влад Ковський, музику створив Георгій Луценко. В ролі режисера відео виступив відомий в Чернівцях та за їх межами відеограф Валерій Георгіян, автор сценарію – Аліна Зеленкова. 
 
Зйомки проходили у  місті Чернівці, в якості локації було обрано Чернівецький Національний університет імені Юрія Федьковича, який вражає своєю красою та величчю. Головну героїню відео Артем та його команда обрали за допомогою кастингу серед сотень претенденток. Дівчину, яку можна побачити в кліпі, звати Олена і, як виявилося, вона не мала жодного досвіду зйомок, проте, чудово впоралася з завданням. Зйомки тривали два дні з четвертої ранку і до пізньої ночі, але як стверджує знімальна команда, всі перебували в такому натхненному стані, що якщо і відчували втому, то вона була приємною, а враховуючи результат роботи, можна сказати, що і не даремною. 
 
За словами Артема Кондратюка, він цілком задоволений результатом і має надію, що той посил, що закладений в відео та самій пісні буде усвідомлено глядачем: «Головне – аби результат сподобався людям, щоб пісня зачепила душу і дозволила збагнути, що в світі є чисті, вагомі високі почуття і вони можуть лишатися незмінними за будь-яких обставин. Прагнучи неможливого – можна подолати всі перешкоди, якщо в твоєму серці живе взаємне світле почуття – кохання!»

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі