Увійти

Положинський вийшов за межі "Тартака". І зробив хіт! Голова!

Гурт "Був'є" презентував новий кліп на пісню "Голова". 
Робота відразу зацікавила спільноту та отримала схвальні відгуки. Без перебільшення - її вже зараз можна назвати хітом. Сашко Положинський - лідер нового проекту, у цій пісні реалізував себе зовсім по-іншому. Здалося, що він перейшов на новий рівень - більш зрілий, дорослий. І тим самим співак ще раз довів всім нам свою багатогранність та талановитість. Дійсно, такій особистості вже замало "Тартака". Тож ми можемо тільки радіти появі такого цікавого явища, як "Був'є". 
 
Нагадаємо, Сашко Положинський представив новий музичний проект "Був'є" у квітні 2014 року. 
Причину створення нового музичного проекту Сашко Положинський пояснив наявністю більшої кількості пісень, аніж потрібно для репертуару "Тартаку", лідером якого Сашко є. 
"Річ у тому, що мені, як авторові пісень, доводиться писати їх трошечки більше, ніж потрібно для репертуару групи Тартак. Деякі з цих пісень я пропоную для виконання якимось своїм колегам, але багато хто з них відмовляється. Декого просто мої пісні не влаштовують, дехто пробує щось зробити, проте нічого не вдається...", - розповів Положинський Дивіться фото: Сашко Положинський відзняв "Моральний Секс" Назву проекту він вигадав давно. За словами Сашка, вона "містить в собі певний сенс: щось було, щось є, і поки воно має своє минуле, поки воно має своє теперішнє, воно може претендувати і на якесь майбутнє", пише Українська правда Водночас він додає, що "Тартак був і залишається пріоритетним для мене". "Це - головна справа мого життя, але Тартака на все не вистачає", - сказаві він.
 
Появу назви нового проекту співак пояснює так: "Часто в моїй голові з’являються якісь ідеї, щоб їх не забути – занотовую. Якось давно виникло в голові таке слово "Був’є", як поєднання двох слів "був" і "є", з використанням такого стильного українського апострофу. Подумав, що це могло би стати гарною назвою для якогось музичного проекту. Щоб не забути, записав це слово на великому аркуші паперу, який висів у мене на стіні, саме для того, щоб записувати якісь ідеї, плани, проекти. Оце слово кілька років висіло в мене на стіні, а я й не знав, що колись так назву свій новий проект".
"Був'є" - сталість буття – був, є, значить, є великі шанси, що й буде. Був – як основа, фундамент, якесь минуле, якась історія. Є – як безперервність існування: зараз – є, завтра – є, потім – знову є, і так є постійно, поки є.
 
Склад гурту:
 
Вадим Захарченко - гітара
В'ячеслав Короткий - бас-гітара
Валентин Миронюк - барабани (одночасно є барабанщиком гурту Фіолет)
Сашко Положинський - фронтмен гурту, вокал та тексти
Роман Сорока - аранжування та саунд-продюсування
 
Дебютна пісня "Не свари мене, мамо" була оприлюднена 15 квітня 2014 року, а перший живий виступ відбувся на сцені фестивалю Бандерштат 2 серпня 2014 року, де було презентовано 9 музичних композицій.
 
Сет-лист:
1. В Небі Дао
2. Я Біжу
3. Не Свари Мене, Мамо
4. Скажи Мені Слова
5. Викреслений Зі Списку
6. Так Несподівано
7. Волиняки
8. Голова
9. Стіна
 

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі