Увійти

PINS. «Магічний знак» нового альбому

Гурт PINS (alternative rock/metal, Кременчук) після довгого мовчання презентує трек «Магічний знак». 
Це награння є першим синглом з нового альбому, який записаний на студіях RevetSound та ЗвукоЦех під керівництвом саундпродюсера Сергія Любинського.
 
Другий в дискографії альбом PINS, який отримав назву Марафон, побачить світ вже у вересні, а його концертна презентація відбудеться 12 листопада у клубі MonteRay Live Stage.

Біографічна довідка: 

Гурт засновано у 1999 році в м. Кременчук. PINS – щось гостре і відкрите. На даний момент PINS – це суміш різних за віком людей, але близьких за життєвими поглядами і філософією, суміш різних стилів і вподобань в музиці – від етно, психоделічної музики до нью металу і просто важкої альтернативної музики. Багато людей за час існування гурту втілювали в ньому свої творчі ідеї. Багато стилів представляли публіці музиканти. Та все ж таки ватага, здається, знайшла свій власний стиль, який продовжує вдосконалюватись з кожною новою піснею. Пісні від PINS – це пошук самого себе, пошук шляху до духовного самовдосконалення і розвитку, розкриття теми стосунків людини із зовнішнім і внутрішнім світом, стосунків між темною і світлою стороною людини, між духовним і матеріальним...

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі