Увійти

«Піккардійська Терція» оголосила графік туру містами сходу та півдня України

Вокальна формація «Піккардійська Терція» готується до нового концертного туру містами сходу та півдня України. Від 16 жовтня 2016 р. – і до 1 листопада 2016 р. відомий акапельний колектив виступить у Полтаві, Сумах, Кременчуку, Кіровограді, Олександрії, Кривому Розі, Нікополі, Кам'янському (колишній Дніпродзержинськ), Дніпрі, Запоріжжі, Мелітополі, Херсоні, Миколаєві, Бердянську, Сєвєродонецьку, Краматорську і Маріуполі. Організатор гастролей - компанія «Квартал-Концерт». 
 
Це будуть уже четверті гастролі «Терції» містами сходу та півдня України за останні два роки. Утім, цього разу «піккардійці» завітають із концертами у найбільшу кількість міст ще й із рекордним гастрольним графіком: 17 міст, 17 концертів – за 17 днів!  
 
- Веземо багато нових пісень, - розповідає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. - Це буде абсолютно нова програма «Лети…», яку ще мало де чули і яку тільки зараз починаємо презентувати на концертах. Саме ця програма невдовзі стане основою нового альбому, який вийде напередодні 25-річчя «Терції».  
Поважний ювілей – 25 років - «Піккардійська Терція» відзначатиме восени 2017-го року. До круглої дати знаменитий чоловічий секстет готує своїм прихильникам не один пісенний сюрприз.  
 
Графік концертів туру «Піккардійської Терції» з програмою «Лети…»: 
16 жовтня - Полтава (Палац дозвілля «Листопад»).
17 жовтня - Суми (Театр ім. М. Щепкіна).
18 жовтня - Кременчук (Міський палац культури).
19 жовтня - Кіровоград (Філармонія).
20 жовтня - Олександрія (Палац культури «Світлопольський»).
21 жовтня - Кривий Ріг (Театр ім. Т. Шевченка).
22 жовтня - Нікополь (КСК заводу феросплавів).
23 жовтня - Кам'янське (колишній Дніпродзержинськ; Театр ім. Лесі Українки).
24 жовтня - Дніпро (Театр ім. М. Горького).
25 жовтня - Запоріжжя (Концертний зал ім. М. Глінки).
26 жовтня - Мелітополь.
27 жовтня - Херсон (Концертний зал «Ювілейний»).
28 жовтня - Миколаїв (Обласний палац культури).
29 жовтня - Бердянськ (Міський палац культури ім. Т. Шевченка).
30 жовтня - Сєвєродонецьк (Палац культури «Хіміків»).
31 жовтня - Краматорськ (Міський палац культури).
1 листопада - Маріуполь (Палац культури «Металургів»).
 
Довідка. «Піккардійська Терція» - унікальний колектив для української музичної культури. За 24 роки стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», а його учасники стали визнаними «метрами акапельного співу». Від 1992-го, року свого заснування, «Терція» випустила чотирнадцять різножанрових альбомів та збірок. А зараз «піккардійці» (склад формації: Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач, Андрій Капраль, Андрій Шавала та Роман Турянин) працюють над новим, п’ятнадцятим за ліком, студійним альбомом. 
У репертуарі «Піккардійської Терції» - понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія і навіть Сингапур. У 2008-му році вокальна формація удостоїлася найпрестижнішої культурно-мистецької нагороди - Національної премії України ім. Т. Шевченка.
«Піккардійська Терція» багато гастролює – як Україною, так і країнами світу. Тільки за 2015-ий рік львівський акапельний чоловічий гурт встиг втретє за рік (2014-2015 рр.) побувати із концертним туром у містах сходу та півдня України, а також багато концертував Західною, Центральною і Північною Україною. Оксамитове багатоголосся «піккардійців» звучало у 2015-му і за кордоном, зокрема в Канаді, у Польщі та Чехії. На 2016-ий також заплановані гастролі «Терцїї» поза межами України: у США, Великій Британії, Польщі…
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі