Увійти

Pianoбой презентував нову пісню «Кохання»

Pianoбой Фото: Надя Бєлік Pianoбой
На фестивалі Zaxidfest Pianoбой презентував нову пісню «Кохання», мастеринг якої відбувався на легендарній студії Abbey Road. 
 
«Спасибі Zaхidfest, відмінна локація, супер-публіка з різних куточків країни, для якої хочеться грати навіть те, що не планували!», - написав Дмитро Шуров у своєму блозі.
 
«Мастеринг пісні зробив Frank Arkwright, людина, яку вважають найкращим сучасним британським звукоінженером мастерингу в рок-музиці. Саме він робив мастеринг для Coldplay (Scientist) Elton John, Radiohead (а саме - сингл Karma Police), New Order, System Of A Down, SIA, Beth Gibbons and Rustin 'Man (альбом Out Of Season), Placebo, The Divine Comedy (Absent Friends), Arcade Fire, Oasis, Belle And Sebastian, Blur та багатьох інших не менш приголомшливих музикантів. Альбоми, які майстрував ця людина, як з'ясувалося, складають, як мінімум, чверть мого постійного плейлиста, а це дуже багато. Тому вибір був очевидний і результат теж. Frank тільки що написав мені, що він перейнявся піснею і бажає Україні всього найкращого», - зазначив Дмиро Шуров.
 
Як стало відомо, найближчим часом буде презентований кліп на пісню «Кохання» та з'явиться її радіоверсія. Про це у своєму блозі написав продюсер Pianoбой Олексій Согомонов.

Джерело: cultprostir.ua

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі