Увійти

Павло Табаков провів репетицію Нового року у режимі онлайн

Фото з офіційної сторінки Павла Табакова у Facebook Фото з офіційної сторінки Павла Табакова у Facebook
15-го грудня Павло Табаков презентував новорічну пісню «З Новим роком!», яка напередодні 2016-го року додає українцям святкового настрою, посилюючи відчуття свята, яке вже майже на порозі кожного дому! А відтепер цей передсвятковий настрій можна відчути і з музичного відео! 
 
Де артисти зазвичай проводять такі свята, як Новий рік? Правильно - на сцені, далеко від рідних, коханих та друзів. У своєму новому кліпі «З Новим роком!» Павло вирішив виправити цю несправедливість – і організував драйвову Новорічну онлайн-вечірку. Зібрав веселу компанію та завдяки сучасним технологіям, через Skype, заспівав для дорогої йому людини…
 
- Як кажуть актори, які знялися у кліп «З Новим роком!», - це кліп-усмішка, кліп-позитив. Переглядаючи його, хочеться зібрати друзів та рідних – і гарно, з добрим настроєм, у дружній атмосфері зустріти зимові свята, стати свідками Новорічно-Різдвяного чуда і зарядитися добром на весь рік наперед! - каже Табаков. – Чого усім і бажаю!
 
Режисером нового кліпу Павла Табакова виступив Володимир Шурубура. Зйомки відбувалися уночі в одному із львівських ресторанів. «Для мене ця робота – особистий професійний рекорд: між тим, як я сказав «Мотор!» і «Стоп, знято!», минуло якихось п’ять годин! Це була шалена ніч! На майданчику працювало близько тридцяти людей! Я дуже задоволений цим роликом, бо у такі рекордні терміни вдалося втілити усе задумане», - розповів режисер.  
 
Нагадаємо, у січні 2016 року Павло Табаков і його група вирушать у Новорічно-Різдвяний тур містами України. Нову святкову концертну програму володаря титулу “Голос країни” “Сніг без пауз” почують у Львові (3 січня), Києві (16 січня), Вінниці (17 січня), Чернівцях (19 січня), Івано-Франківську (20 січня), Луцьку (25 січня), Рівному (26 січня), Червонограді (30 січня), Коломиї (31 січня)... Цей тур Павло присвячує 10-річчю своєї сольної пісенної кар’єри: рівно десять років тому артист переміг у найпопулярнішому на той час талант-шоу на українському телебаченні «Шанс».
 
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі