Увійти

Павло Табаков презентував ремікс та анонсував вихід нового альбому

Співак, переможець двох найпопулярніших телешоу України – “Шанс” та “Голос країни” Павло Табаков у перший день весни презентував енергійний, радійний трек «Любов Жива». Прем’єрою цього синглу виконавець анонсував на травень вихід свого нового, шостого за рахунком, альбому. Збірка так і називатиметься - “Любов Жива”.
 
- Лірична версія пісні “Любов Жива”, яка вийшла місяць тому, звучить на кожному моєму сольному концерті. Вона дуже емоційна. Її хочеться просто послухати - і подумати про Любов, - розповідає Павло Табаков. – А от нова версія цього синглу – для радіо і навіть для клубів.
 
Радійну версію пісні аранжував відомий український саунд-продюсер, друг Табакова Андрій Бакун. “І це тільки початок нашої співпраці”, - інтригує Павло.
 
- У пісні «Любов Жива» закладені мої особисті, дуже сильні переживання, - згадує співак. – У Елтона Джона є пісня Sorry Seems to Be the Hardest Word. Ця фраза перекладається: “Так важко інколи сказати “вибач”. Десять років тому я зміг сказати “вибач” одній прекрасній дівчині – і тепер вона моя дружина, у нас двоє чудових дітей.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі