Увійти

PANCHYSHYN представив новий сингл зі свого дебютного альбому

Музикант PANCHYSHYN презентував нову пісню «Дівчина», яка є черговим синглом з його дебютного альбому. Ця легка прониклива композиція не розповідає жодної історії, а лише «передає ледь вловиме тепло, яке може виникнути між двома навіть зовсім незнайомими людьми».
 
Недарма прем’єра пісні «Дівчина» на радіостанціях України відбулась напередодні Дня всіх закоханих. Коли, як не у ці романтичні дні, історії любові можуть підтверджуватися красивими вчинками, а можуть – тільки починатися. Про це і йдеться у новинці від PANCHYSHYN.  
 
- Протягом минулого року я дуже багато працював над музикою, - розповідає PANCHYSHYN. – Напрацьовував матеріал для дебютної програми, а ще - вправлявся в особливому, у «власному звучанні». Багато чого переосмислив. І те, чим я сьогодні займаюся, мені подобається. Але найголовніше, що ця музика надихає на творчість інших людей, моїх друзів.
 
Текст до пісні «Дівчина» написав друг співака, поет Володимир Бєглов (він також є автором слів до уже знаної пісні CITY з репертуару PANCHYSHYN). За словами Володимира, образ невловимої, але цілком реальної Дівчини у цій пісні з’явився легко – щойно було почуто мелодію. «Коли я почув цю музику, у голові одразу закрутилися уривки спогадів про тих людей, які торкаються наших життєвих історій дуже випадково. І можуть лишитися у них, а можуть - зникнути так само швидко, як з’явилися. І так само ледь помітно, - розповідає Бєглов. – Мені залишилося тільки записати ці асоціації на папері». 
 
Повноцінну концертну програму PANCHYSHYN готує на осінь 2017 року.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі