Увійти

Олеся Киричук надала українським ретро-хітам нового звучання

20 та 21 травня співачка Олеся Киричук і її група презентують у львівському клубі «Picasso» (вул. Зелена, 88) унікальну концертну програму із українських ретро-хітів у сучасних аранжуваннях. Два вечори поспіль знані пісні Анатоля Кос-Анатольського, Богдана Весоловського, Мирослава Скорика звучатимуть по-новому. Початок – о 19:00. 
 
До ретро-репертуару Олеся Киричук звертається у своїй творчості уже не перший рік. У 2015-му співачка отримала І премію Міжнародного фестивалю української ретро-музики імені Богдана Весоловського, який відбувся у Львові. А зараз записує альбом під назвою «Золоте українське ретро». 
 
- Разом із групою музикантів-однодумців я вирішила надати відомим  українським ретро-пісням сучасного звучання, - розповідає Олеся Киричук. - На наших концертах можна буде почути, як танго і ретро-балади переплітаються із блюзом, джазом, роком… Готуючи цю програму, ми старалися максимально зберегти глибину музики, написаної у 1930-40-их, 1960-70-их роках, і підкреслити душевність та змістовність текстів. Так я бачу відродження такої музики – музики справжньої і щирої. 
 
Під час концертів у клубі «Picasso» 20 та 21 травня відбудеться показ 20-хвилинного фільму, створеного у ретро-стилістиці. Завдяки режисеру Оресту Огороднику і акторам Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької глядачі-меломани перенесуться у Львів 1930-х років. Одну із ролей у фільмі зіграла і Олеся Киричук.
 
Ретро-колориту ексклюзивним вечорам ретро-пісні від Олесі Киричук додадуть видовищні танцювальні номери від балету Ірини Мазур «Життя».
 
Друга частина концертної програми в «Picasso» об’єднає хіти і нові пісні з репертуару Олесі. А ще на цих концертах відбудеться презентація нового кліпу голосистої співачки «В зеленому гаю» (саунд-продюсером пісні виступив лідер гурту «ROCK-H» Віктор Янцо).
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі