Увійти

Одеський гурт КОЛІР завітає до Києва з презентацією дебютного альбому «Хто, як не ми»

26-го червня, в арт-просторі MEZZANINE, відбудеться презентація дебютного альбому гурту КОЛІР "Хто, як не ми", записаного у форматі AcousticPiano (спеціальний гість – Ілля Ярема).
 
Інді-фолк гурт КОЛІР було створено на межі 2014-2015 років вокалісткою Людмилою Коллер та піаністкою Анютою Провозін. На сьогодні склад гурту неодноразово зазнавав змін, до компанії дівчат додавалися нові музиканти, або ж гурт давав концерти у форматі «піано-акустика». Зовсім нещодавно до Люди та Анюти долучились Слава Тілик, який представляє драйвову ритм секцію, та Артем Шаріпов - бас гітарист. Більше ніж півроку гурт Колір не давав концертів повним складом. Тому на презентації дебютного альбому обіцяють ще більше емоційності, теплої енергетики та неодмінно нового звучання. 
 
Гурт КОЛІР розповість вам не одну історію, яка змусить серце битися частіше, якась з історій змусить посміхнутися, а під якусь слухач не зможе стримати сліз. Музиканти пишуть та співають про те, що відчувають, що хвилює та надихає. Спостерігаючи за Людою на сцені, здається, що з кожною піснею вона проживає нове життя, пропускаючи через себе кожне слово, кожен звук.
 
 
В репертуарі гурту є пісні українською, англійською та білоруською, проте до дебютної платівки увійшло 6 треків українською та один білоруською, на який нещодавно музиканти презентували кліп, це пісня «Застацца сабой».
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі