Увійти

Новий загадковий кліп гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" на пісню «Без неї ніяк»

Гурт "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" презентував новий кліп на пісню «Без неї ніяк» - одну з найпопулярніших пісень з альбому #DИХАЮТОБОЮ.
 
Це відео  стало продовженням тенденції, яка намітилася в кліпі гурту на пісню «Зима». В її основі –  таємниця, загадкові події, які після перегляду залишають більше питань, ніж відповідей і спонукають передивлятись його знову у пошуках відгадки. 
 
У кліпі на пісню «Без неї ніяк» події розгортаються у лісі (зйомки відбувались неподалік від Київського моря). Все починається, як звичайна романтична історія, але потім починають відбуватись дивні і навіть лякаючи речі. Відео знято з використанням класичних кінематографічних прийомів і планів.
 
Сергій Танчинець, фронтмен "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" – про ідею кліпу: «Час від часу кожному з нас хочеться бути самим  собою. Навіть, не усвідомлюючи, чим ми є насправді. І куди нас може завести наша підсвідомість. Тут – і наші потаємні бажання, страхи, мрії, сни…
Коли ми починали зйомку, то самі не знали, чим це закінчиться. Була лише загальна ідея, настрій. Але ми точно не хотіли йти по шляху класичних, форматних кліпів. Нам цікаво експериментувати, пробувати щось нове. 
Результатом ми задоволені. Але вже є бажання рухатись далі, вже працюємо над новим матеріалом».
 
Соломія Вітвіцька, ведуча 1+1, написала у себе на сторінці в фейсбуці: «Маньяк у цьому відео колоритний та симпатичний.
Ми з лідером гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" Сергієм Танчинцем познайомилися під час наших поїздок в #АТО - я натрапила в ФБ на їхню пісню "Зима", котру дуже люблю, ми списалися і домовилися разом поїхати підтримати наших захисників на передовій. 
А нині, у гурту прем'єра нового відео! Тож, дивіться, діліться, пишіть вашу думку. 
Українським артистам дуже важлива ваша підтримка! Підтримуйте своїх!»
 
Режисер Влад Плеханов - про зйомки кліпу: «Все розпочиналося пізно ввечері в Макдональдсі на Петрівці.  Ми зустрілися з Сергієм і поділилися своєю ідеєю, яка включала в себе стандартну романтичну лінію з домішками якихось гострих захоплюючих деталей)
Після тривалих обговорень ми дійшли висновку, що було б круто зробити щось трешове і незвичне. Буквально за день ми повністю затвердили ідею та вже на наступний день, о 4-й ранку, не витративши на сон ні години, ми поїхали на локацію. Особливо запам’ятався кіт на ім’я Гром. Він достойно все витримав, був найтерплячіший з усіх. Виконав все, що від нього вимагалося. 
На знімальному майданчику панувала дуже крута атмосфера – всі допомагали один одному, як велика дружня родина!»
 
 
Кліп знято молодою талановитою командою. В роботі над ним та в зйомках взяли участь:
Режисер - Влад Плеханов
2-й Режисер, продюсер – Сергій Швець
Оператор-постановник – Дмитро Пшец
Техніка – Олексій Кардаш 
Дмитро Довженко – оператор коптера. 
Ліда Кучер – фото
Ніко Піцхелаурі – актор
Євгенія Веремійченко – актриса, дівчинка
Наталя Коломієць – актриса
Ганна Танчинець-Стефанська – співавтор сценарію
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі