Увійти

Новий шоу-бізнес України визначає найкращих у першому півріччі 2016 року (опитування)

Друзі!

Проект "Show-Biz UA" запрошує долучитись до визначення найкращих персоналій та здобутків нового шоу-бізнесу України у першому півріччі 2016 року! 
 
Все, що вам потрібно - це заповнити форму опитування, розміщену за цим посиланням. Потім ми опрацюємо всі надіслані варіанти і оголосимо результати. 
Зверніть увагу, що немає потреби вписувати усі п'ять варіантів, якщо у вас їх немає. Ми просто пропонуємо вам вписати туди до п'яти значущих подій. А буде це одна, або дві, або п'ять - неважливо. Також зверніть увагу, що позиція в п'ятірці - також неважлива. Переможці будуть визначені за частотою згадування. Найкращими стануть ті, чиї імена та назви будуть повторюватися найчастіше.
УВАГА! Не надсилайте анкету з однієї електронної адреси декілька разів - вони не будуть зараховані! Також не зазначайте одне прізвище або подію у всіх п'яти можливих варіантах - це також не буде зараховано! Цінуйте і свій і наш час, будь ласка.  
 
Пропонуємо визначити найвизначніше у наступних категоріях:
- Найкраща подія
- Найкраща пісня
- Найкращий альбом
- Найкращий кліп
- "Відкриття півріччя"
 
Опитування пройде з 04-го по 16 липня включно. 
Оголошення переможців: 17-го липня 2016 року.
 
Ще трошки про умови опитування.
Нагадуємо - наш проект пише про новий шоу-бізнес України. Що це значить - пропонуємо ознайомитися тут.
Основне все ж таки зазначимо - ми підтримуємо виконавців, які співають українською та іншими міжнародними мовами, зрозумілими світовій спільноті. Виключення - російськомовна музика. 
Переважна більшість музичних проектів, про які ми пишемо, зазначена тут (цей перелік - не обмеження і якщо ви знаєте виконавців, які відповідають нашим критеріям, але їх немає в переліку - пропонуйте, будемо долучати). 
Тому, навіть якщо ви запропонуєте серед своїх кандидатів тих, хто не відповідає критеріям нашого проекту - ми не зможемо включити їх до результатів. Суб`єктивно, радикально, проте ми бачимо лише такий шлях виконання нашої місії - побудови українського національного шоу-бізнесу, який би достойно представляв нашу країну у світовій системі координат.
 
Отже, якщо ви розподіляєте нашу позицію, тож давайте разом визначимо все те найкраще, що трапилося у новому шоу-бізнесі України у першому півріччі 2016 року?
 
Дякуємо за активність та розповсюдження!
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі