Увійти

Новий кліп Ріанни Bitch Better Have My Money: гангста-треш у повній красі

Ріанна нарешті презентувала публіці свій новий кліп на композицію Bitch Better Have My Money, який всі так довго чекали. І чекали, треба зізнатися, недарма!
 
Відео сміливо можна назвати короткометражкою з інтригуючим сюжетом. Ріанна разом з подругами викрадає жінку впливового бізнесмена та намагається отримати за неї викуп. У бізнесмена на цей рахунок інша думка. Що з цього вийшло – дивіться у кліпі.
 
До роботи над кліпом Ріанна залучила зірок світового кіно: Еріка Робертса (Eric Roberts, найвідоміші ролі в стрічках:  Потяг-утікач, В одну сторону, Остаточний аналіз, Кращі з кращих, Аврора), якому дісталася роль поліцейського, та Мадса Міккельсена (Mads Mikkelsen, найвідоміші ролі в стрічках: Ганнібал (серіал), Полювання, Казино Рояль, Королівський роман, Після весілля), який виконав роль впливового бізнесмена.
 
Ріанна ж у цій стрічці постала перед глядачами в ролі головної злочинниці.
 
Цікаво, що режисером цього музичного міні-фільму виступила сама співачка, про що вона й повідомила своїм шанувальникам у Twitter:
Я спробувала себе в ролі режисера! Концепція цього відео прийшла до мене вісім місяців тому! Тому ви повинні розуміти, наскільки сильно я зараз хвилююся!
 
Що ж, треба визнати - режисерський дебют вийшов на всі 100 відсотків!

Медіа

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі