Увійти

Новий кліп гурту "EPOLETS" - пристрасть, бажання та любов у картинках

Фрагмент кліпу "Epolets" на пісню "Зраджуй" Фрагмент кліпу "Epolets" на пісню "Зраджуй"
Гурт "EPOLETS" презентував новий кліп на пісню "Я хочу бути з тобою".
 
"Цей кліп про пристрасть, про бурю емоцій, яка накриває хвилею, коли закохуєшся. Це стан, коли думки проносяться в голові зі швидкістю світла, коли серце стукає неймовірно швидко, коли тобі одночасно і страшно, і цікаво, коли хочеться отримати все й відразу і кинутися у вир з головою", – поділився з Cultprostir лідер "EPOLETS" Павло Варениця, який виступив режисером ролика.
 
Кліп "Я хочу бути з тобою" складається з різних кадрів, які вибирав і монтував Антон Мигунов. Для зйомки синхронів творці відео використали фрагменти з еротичних ретро фільмів.
 
За словами Павла Варениці, вони хотіли створити ефект калейдоскопа з картинками, що часто змінюються і об'єднані одним станом. «Ми запитували, у друзів, знайомих і у самих себе, які візуальні образи виникають в голові від слів «пристрасть», «бажання», «любов» (крім найочевидніших), – розповідає музикант. – Першою асоціацією була стихія: цунамі, торнадо, які зносять усе на своєму шляху, виверження вулканів. Потім природа: прекрасні заходи сонця, квіти і тварини. Потім швидкість, драйв, бунт. Безумовно, згадалися хіпі, які жили в епоху любові і протестів».
 
Трек "Я хочу бути з тобою" увійде до майбутнього альбому "EPOLETS", реліз якого запланований на осінь 2017 року. Саунд-продюсером цієї платівки стане учасник "Океан Ельзи" Мілош Єліч.
 
 
Джерело: cultprostir.ua
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі