Увійти

Нова відеоробота від «Біллі Мілліґан Бенд» під назвою «Скажи» увійшла до трійки світових кліпів

Опубліковане відео «Скажи» може здивувати глядачів. У ньому музиканти не тичуть у камеру інструментами, немає епічних софітів, гламуру або оголених дівчат. Ви побачите дещо набагато цінніше та захоплююче. Те, що включило його до трійки світових відео.
 
«Біллі Мілліґан Бенд» властиво змінюватися, адже ми завжди прагнемо робити інакшу музику. Пісня вийшла магічною, навіть медитативною. І ми вирішили розкрити сюжет не історією з акторами, а тим, з чого ми всі складаємось - водою. Немає нічого сильнішого та водночас ніжнішого за воду, тому ніщо не може розкрити тему любові так, як це робить вода», - пояснює фронтмен гурту Макс Прудеус.
 
Відеоробота «Скажи» повністю виконана у техніці «Ебру» – водній анімації. Проте, це не просто гарні малюнки, це історія нашого народження, нашого життя та смерті у трохи казковій  формі. 
 
Ми бачимо, як рука Бога створює всесвіт, запалює Сонце, дає життя планетам та іншим зіркам. Ми бачимо, як падає зірка і знаменує народження дитини. Ми бачимо, як швидко минає час, відведений людині. Вона зустрічає своє кохання, створює родину і зрештою помирає, запалюючи на небі нову зірку. Але смерть може бути лише початком, якщо прожити життя із любов’ю у серці. 
 
Цим відео музиканти хотіли нагадати про вічність душі та підкреслити, що ми народжуємося та помираємо, а те, що відбувається у проміжку (життя) неможливо прожити без любові. Смерть – це єдине, що абсолютно точно станеться з кожним із нас. Ми обираємо лише те, як ми себе до неї підготуємо.
 
До роботи над «Скажи» долучилася Ангеліна Золота, одна із небагатьох українських майстринь  із водної анімації. Тепер «Скажи» можна включити до трійки відеокліпів світу, де використовується неймовірно складна техніка «Ебру». До цього її частково включали до своїх кліпів такі гурти, як  Kasper Bjørke та Eva.
 
Бути в курсі новин гурту можна, як завжди, на сторінках «Біллі Мілліґан Бенд»:
Офіційний сайт: www.billymilliganband.com
ВКонтакте: vk.com/billymilliganfangroup
 
Інформаційна довідка:
«Біллі Мілліґан Бенд» - арт-рок гурт із українською лірикою, заснований 11 березня 2013 року. Свою назву гурт запозичив у Біллі Мілліґана, найвідомішої людини із діагнозом «множинної особистості» в історії психіатрії. 
У його свідомості жили 24 абсолютно різні особистості — від 3-річної дівчинки Крістін з Англії до 23-річного югославського комуніста Рейджена. Ці особистості  перемикалися з однієї на іншу, а сам Біллі був у якості транслятора. Подібним до свідомості Мілліґана є звук гурту. Автором текстів є Макс Прудеус, музику ж створює колективний розум "Біллі Мілліґан Бенд".  
Так і з'являються композиції із мінливим як настрій звучанням та текстами, в яких гурт співає про кохання та біль, свободу та обмеження, буття собою та пристосування. 2014 року гурт випускає першу студійну платівку під назвою "У твоїй голові". Наразі гурт готується до виходу другого альбому під назвою «Хворий на Любов».
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі